Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 10:30

Ukochany Jennifer Lopez to GEJ!

prawda
fałsz
Ukochany Jennifer Lopez to GEJ!
foto: facebook.com, radaronline.com
Jennifer Lopez nie ma ostatnio szczęścia w miłości. Seksowna piosenkarka ma już trzy rozwody na swoim koncie. Po ostatnim, siedmioletnim związku z Markiem Anthonym, celebrytka myślała, że w końcu odnalazła miłość swego życia. Niestety, młodszy o prawie 18lat, Casper Smart, to zwykły oszust i naciągacz!

Okazuje się, że ukochany Jennifer jest gejem! Tak przynajmniej twierdzi dawny znajomy, Caspera - Joshua Lee Ayers, który w wywiadzie dla amerykańskiego portalu „Radar Online”, zdradził, że tancerzowi zależy tylko i wyłącznie na pieniądzach piosenkarki, rozgłosie i luksusowym życiu. Ponadto Joshua, na potwierdzenie swoich słów, przekazał kompromitujące zdjęcia ukochanego Lopez.

Czyżby Casper rzeczywiście wykorzystywał zakochaną Jennifer? Wszystko wskazuje na to, że tak! Już wcześniej pisaliśmy, że oślepiona miłością celebrytka, całkowicie straciła głowę dla przystojnego tancerza. Młodzieniaszek otrzymywał od piosenkarki, luksusowe prezenty, ubrania oraz kieszonkowe w wysokości 18 tysięcy dolarów na tydzień!

Do tego, Lopez opłaca mu lekcje aktorstwa, pozwala występować w swoich teledyskach, wprowadza go w świat znanych osobistości, a ostatnio awansowała go na głównego choreografa, pracującego przy jej nowej trasie koncertowej.

Jak wiadomo, w świecie show biznesu wszystko jest możliwe! Ciekawe, co teraz zrobi Jenn? Czy zerwie gorący romans z tancerzem, który woli panów? A może cała ta historia, dotycząca orientacji seksualnej Caspera wyssana jest z palca przez zazdrosnego kolegę po fachu?

Jak sądzicie, czy Casper Smart wygląda na geja?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: radaronline.com


foto: facebook.com


foto: youtube.pl

Komentarze