Środa, 18 lipca 2012, 13:00

"Zawsze miałam zapędy do ROZBIERANIA SIĘ"

prawda
fałsz
"Zawsze miałam zapędy do ROZBIERANIA SIĘ"
foto: mwmedia.pl
Jak zapowiadała, tak zrobiła. Natalia Siwiec zamierza w pełni wykorzystać swój czas w mediach i co rusz szokuje nas kontrowersyjnymi wypowiedziami!

Popularność, którą zyskała modelka jest w tej chwili jej mocną stroną. Ale w jaki sposób ją utrzymać? To pytanie zadaje sobie wielu celebrytów. Natalia kieruje się chyba prostą zasadą "nie ważne, jak o mnie mówią, byle mówili" i po raz kolejny dostarcza mediom pożywki.

Tym razem stadionowa piękność wyznała, że od dziecka marzyła o tym, by zostać modelką i od zawsze miała zapędy do ROZBIERANIA SIĘ i pozowania!!

- Zawsze miałam zapędy do modelowania i rozbierania się do zdjęć[...] Robiłyśmy sobie różne sesje, a potem pokazywałyśmy je w szkole. Te niecenzuralne zawsze chowałyśmy do koperty. Ale na lekcji religii zabrał nam je ksiądz i zaniósł do dyrektorki. Następnego dnia wezwała nas na dywanik, nakrzyczała i zagroziła, że opublikuje je w gazetce szkolnej. "Niech publikuje, będę meeeegapopularna", pomyślałam. Niestety, nie opublikowała - mówi w wywiadzie dla Super Expressu.

Dodatkowo Natalia chwali się również swoimi osiągnięciami w nauce, które trzeba przyznać, nie są zbyt wysokie.

- W liceum trafiłam do klasy o profilu z językiem niemieckim. Przez to, że uczyłam się przez 9 lat tego języka, rodzice myśleli, że sobie dam radę. Okazało się jednak, że cała klasa się dokształcała, a ja byłam zielona - zdradza dziennikarzom.

Z maturą też nie było łatwo. Przez problemy z nauką modelka przeniosła się do szkoły wieczorowej, którą wkrótce rzuciła i wyjechała za granicę, nic nie mówiąc swoim rodzicom. Do matury podeszła rok później.

- Po maturze zrobiłam zdjęcia do "CKM". Zaczęły się odzywać agencje reklamowe. Mieszkałam w Mediolanie, w Brazylii. Teraz czas na Stany. Na razie jednak zostaję w Polsce... - zdradza Natalia.

Nikt nie zaprzeczy, że Natalia jest piękną kobietą, ale drogi do sukcesu nie wiodą jedynie przez pokazywania ciała!

foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

bbbggtfg 19 lipca 2012 21:20
jolijolijolaichuuu