Środa, 18 stycznia 2012, 11:01

Kto dorówna BOSKIEJ Elizabeth?

prawda
fałsz
Kto dorówna BOSKIEJ Elizabeth?
Trwają przygotowania do nakręcenia filmu przedstawiającego życie Elizabeth Taylor. Była prawdziwą gwiazdą, cudowną aktorką Hollywood, po prostu ikoną. Nie bała się wypowiadać swojego zdania, jak chociażby wtedy, kiedy opowiedziała się po stronie Michaela Jacksona, kiedy oskarżono go o molestowanie dzieci. Wielu uważało jej opinię za niepopularną. On była po prostu szczera i mówiła to, co podpowiadało jej serce.

Całe życie szukała miłości, ośmiokrotnie zdecydowała się na wstąpienie w związek małżeński, ale umarła jako kobieta samotna. Kto będzie w stanie unieść tak wielki życiorys na ekranie? Kto będzie potrafił pokazać dramat tej wspaniałej kobiety, która nigdy nie straciła klasy?

Obecnie możemy mówić o dwóch poważnych pretendentkach do tej roli. Megan Fox i Lindsay Lohan mają szansę przymierzyć się do roli kobiety otoczonej kultem przez fanów. Obie panie są w tym samym wieku jednak na tym podobieństwa się kończą.Lindsay nieraz zaskakiwała nas skandalicznym zachowaniem. Wiadomo nie od dziś, że jak na gwiazdę rocka przystało, nie stroni od rozrywek i używek. Nie ma również szczęścia do ról filmowych. Jej role bardzo często były nagradzane… Złotymi Malinami dla najgorszej z aktorek. Czy ktoś taki może być wiarygodny w roli Liz Taylor, pierwszej damy Hollywood, do rąk której dwukrotnie trafiła statuetka Oscara?Druga pretendentka do roli Elizabeth to Megan Fox. W kwestii skandali nie może równać się z Lohan, więc na popularność musiała czekać do momentu otrzymania propozycji zagrania w kasowym hicie „Transformers”. Wcielenie się w Liz Taylor na pewno ugruntowałoby jej pozycję w świecie filmu. Na razie może się za to pochwalić wystąpieniem w klipie do piosenki Rihanny i Eminema – „Love the Way You Lie”.Może zamiast na znanym nazwisku producenci powinni się skupić raczej na znalezieniu aktorki może mniej znanej, ale za to bardziej wizualnie podobnej do Taylor? Dzięki temu siedząc w kinie łatwiej nam będzie uwierzyć, że legenda znów ożyła. Choćby na krótki czas seansu...BF

Komentarze