Czwartek, 5 lipca 2012, 15:30

Wiemy, dlaczego Szulim się rozwodzi!

prawda
fałsz
Wiemy, dlaczego Szulim się rozwodzi!
foto: mwmedia.pl
Kilka dni temu polskim show biznesem wstrząsnęła informacja o kolejnym rozstaniu znanej pary. Tym razem, to słynna prezenterka telewizyjna, Agnieszka Szulim postanowiła zakończyć swoje czteroletnie małżeństwo z Adamem Badziakiem.

Związek Adama i Agnieszki uchodził za idealny, dlatego taka szokująca decyzja wywołała lawinę różnych komentarzy. Podejrzewano, że przyczyną rozstania się celebrytów była „afera narkotykowa”, w którą wplątała się dziennikarka. Przypomnijmy, Agnieszka jakiś czas temu przyznała się publicznie do palenia marihuany.

Sprawa okazała się bardziej skomplikowana niż się wydawało. Jak zdradza znajomy pary na łamach „Faktu”. Dziennikarka i jej mąż od dłuższego czasu nie mogli się dogadać, a chodziło głównie o dziecko, którego Agnieszka absolutnie nie chciała!

Adam bardzo chciał zostać tatą i mówił o tym nawet tuż po ślubie. A Agnieszce wcale nie było spieszno. Chciała skupić się na pracy, rozwijać się zawodowo. Decyzję o dziecku odkładała zawsze na kolejne 2, 3 lata. To ich bardzo poróżniło. Zaczęło się od poważnych rozmów, jednak z każdym rokiem temat stawał się coraz bardziej drażliwy. Adam zaczął tracić cierpliwość, coraz częściej się sprzeczali, zdarzały się ciche dni i trwały coraz dłużej. W końcu odsunęli się od siebie na dobre”.

Szulim nigdy nie ukrywała, że jeszcze nie chce być mamą i czekała na odpowiedni moment. W wywiadach, wielokrotnie podkreślała, że „kobiety nie są maszynkami do rodzenia dzieci”. Czyżby Adamowi znudziło się czekanie, aż w końcu jego żona zmieni zdanie? Najwidoczniej chęć posiadania dziecka, tak bardzo poróżniła Adama i Agnieszkę, że nie potrafili dalej wspólnie żyć.

Szkoda, to była naprawdę śliczna para!

Komentarze