Sobota, 7 lipca 2012, 10:00

Doda rozbiła związek Majdana!

prawda
fałsz
Doda rozbiła związek Majdana!
foto: facebook.com
Radosław Majdan kilka dni temu rozstał się ze swoją partnerką Anią Prus. Kolorowa prasa spekulowała, że za wszystkim stoi kryminalna przeszłość aktorki, która została skazana, na 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata, za posiadanie kokainy.

Zawiedziony sportowiec nie mógł uwierzyć, że jego ukochana popełniła przestępstwo. Przypomnijmy, że policja zatrzymała Annę, po anonimowym telefonie znajomego pary, który doniósł, że celebrytka w swoim domu przechowuje kokainę.

Cała sprawa wyglądała bardzo podejrzanie. Jak się okazało, uprzejmy znajomy, który wsypał dziewczynę Majdana, to jej były partner – Damian Gorawski. Mało tego, mężczyzna okazał się również dobrym kolegą byłej żony sportowca, Doroty Rabczewskiej.

Jak donosi „Fakt”, to właśnie Doda w zmowie z Damianem, przyczyniła się do rozstania Radka i Ani. Podobno piosenkarka była bardzo zazdrosna, że jej były mąż jest szczęśliwy i dlatego postanowiła to zepsuć. Informator gazety zdradził, że Rabczewska namówiła Damiana, by doniósł na aktorkę, a żeby go bardziej przekonać, celebrytka zapłaciła mu ponad 20 tysięcy złotych!

I co Wy na to? Czyżby Doda nadal kochała sportowca? A może to kolejny tani chwyt Rabczewskiej, by zwrócić na siebie uwagę? Tak czy siak, jedno jest pewne: królowa jest tylko jedna i po raz kolejny to udowodniła!

Komentarze

Adod 8 stycznia 2013 12:03
Nie chce pomóc swojej przyrodniej siostrze, ale dałaby 20 kafli dla gościa, żeby zepsuć czyjś związek... w sumie w jej stylu
Zuza 7 lipca 2012 18:00
Błagam was ! Już to widze. Na pewno zapłaciła mu tyle kasy. Według mnie on i tak jest spłukana więc nie sądze aby dała mu tyle pieniędzy. :)