Czwartek, 17 maja 2012, 15:00

Magda Gessler ma kolejną rywalkę!

prawda
fałsz
Magda Gessler ma kolejną rywalkę!
foto: facebook.com
Magda Gessler to zdecydowanie najpopularniejsza ekspertka kulinarna w Polsce. Właścicielka ponad 20 restauracji i autorka wielu książek kucharskich. Niespotykana kulinarna wiedza przyniosła Magdzie ogromną sławę. Od 2010 roku prowadzi w TVN program „Kuchenne rewolucje”, w którym próbuje ratować upadające restauracje.

Ostatnio jednak, kariera celebrytki została zagrożona. Wszystko za sprawą Marty Grycan, która również uwielbia gotować i marzy o swoim kulinarnym programie. Czyżby Gessler miała powody do niepokoju? Okazuje się, że tak! Gdyż to nie jedyna rywalka znanej restauratorki.

Zapaloną miłośniczką gotowania okazała się Hanna Lis. Dziennikarka w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że założyła kulinarnego bloga

„Będzie o gotowaniu o zapachach, kolorach, fakturach. O przełamywaniu monotonii, przekraczaniu granic, o zabawie z kuchnią. Nie będzie tu kuchni molekularnej, z trzygwiazdkowych restauracji Michelina. Nie potrafię tak gotować, ani nie mam na to czasu, ani pewnie dość talentu i wyobraźni. Będą proste przepisy, których warunkiem powodzenia jest dobry, świeży “produkt”. Kręci mnie lodówka, garnki, noże, piec, kuchenka (...) kocham gotować. To mnie od zawsze odpręża i pozwala być bliżej tych, których kocham. Zabrzmi może idiotycznie, ale czuję się bardziej kobieco z rondlem w ręku, niż na dwunastocentymetrowych szpilkach”.

Konkurencja jest dość duża, bo zarówno Grycanka jak i Hanna cieszą się ogromną popularnością. Czyżby to był koniec kulinarnych rewolucji Magdy Gessler? A może celebrytki połączą siły i stworzą wspólne show? Kto wie, jak dalej potoczą się losy miłośniczek gotowania?

Komentarze

Gość 9 września 2012 19:03
gesslerka jest Restauratorką- menadżer restauracji, z gotowaniem ma niewiele wspólnego, a program jest o tym jak postawić biznes na nogi a nie jak gotować.
Gość 20 czerwca 2012 13:54
Magda jest lubiana przez ludzi,a Hanna nie bardzo bo rozwaliła jednak cudze małżeństwo..nie widze konkurencji wielkiej tez w Grycan....na wszystko pracuje sie latami nie od tak...
FAN_GESSLER 4 czerwca 2012 14:44
Magda Gessler najlepsza!!!!!!!
Gość 22 maja 2012 16:01
Eeetam... Gessler łazi po restauracjach i krytykuje a ta Lis będzie gotowała.
Gość 17 maja 2012 18:22
teraz wszystkie lubią gotowac..:>