Środa, 20 czerwca 2012, 10:00

Justinowi grozi WIĘZIENIE?

prawda
fałsz
Justinowi grozi WIĘZIENIE?
foto: facebook.com
Młody gwiazdor, Justin Bieber ma poważne kłopoty! Po tym, jak pobił fotografa i uciekł z miejsca wypadku, został okrzyknięty „młodocianym przestępcą”. Poszkodowany mężczyzna zgłosił sprawę na policję, która szybko wszczęła dochodzenie. Po zebraniu materiału dowodowego i przesłuchaniu świadków, biuro Szeryfa skierowało sprawę do prokuratury.

Sprawa wyglądała bardzo poważnie, gdyż prokurator, w każdej chwili, może wystąpić z wnioskiem o ściganie Biebera z urzędu. Czyżby celebrycie groziło więzienie? Wszystko wskazuje na to, że właśnie takie mogą być konsekwencje agresywnego zachowania amerykańskiego piosenkarza.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 26 maja, gdy Justin z ukochaną Seleną wracali z randki. Fotograf chciał uwiecznić romantyczną chwilę celebrytów i znacznie zbliżył się do pary. To niestety nie spodobało się gwiazdorowi, który wpadł w szał, zaczął krzyczeć i bić poszkodowanego. Selena próbowała rozdzielić szarpiących się mężczyzn, ale nie dała rady.

Najgorsze jest to, że nastolatek uciekł z miejsca zdarzenia nie czekając na przyjazd policji. Takie nieodpowiedzialne zachowanie oraz zdjęcia, na których rozwścieczony Bieber ucieka, na pewno nie pomogą mu udowodnić swojej niewinności. Jeżeli Bieber zostanie uznanym za winnego, grozi mu nawet do 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Czy to możliwe, żeby Bieber pobił dorosłego mężczyznę? Co się stało z tym grzecznym chłopcem, który wielokrotnie opowiadał o miłości do Jezusa i zapewniał, że nigdy się nie upije? Jak zakończy się śledztwo? Czy ulubieniec nastolatek trafi do wiezienia? Przekonamy się już niebawem.

Komentarze

Gość 28 lipca 2012 13:49
Jest coś pozytywnego.W celi znajdzie nowych kumpli :D
Gość 25 czerwca 2012 23:32
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Jabol 24 czerwca 2012 02:50
AHAHAHAHA nareszcie będą walić go w dupe i nie będe sie wcale dziwił dlaczego ma taki niski głosik :D