Wtorek, 17 kwietnia 2012, 11:00

Koniec związku Halinki Mlynkowej!

prawda
fałsz
Koniec związku Halinki Mlynkowej!
foto: facebook.com
To był związek jak z bajki. Huczne zaręczyny, na których Halinka otrzymała od swojego partnera aż dwa pierścionki, a potem wzorowe życie. Halinka i Łukasz, uchodzili za najszczęśliwszą parę w show biznesie. Jeszcze niedawno obchodzili piątą rocznicę ślubu. Co skłoniło ich do rozstania?

Jak donosi „Fakt”, to wokalistka złożyła wniosek rozwodowy. Został nawet wyznaczony termin pierwszej rozprawy, jednak na prośbę Łukasza przesunięto go. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że kryzys w związku celebrytów pojawił się po narodzeniu syna Piotrusia.

Dziecko, skomplikowało ich dalsza karierę w show biznesie. Partner Halinki, nie chciał rezygnować z podróży, dlatego opieka nad synem została na głowie wokalistki.

Zarówno Łukasz, jak i Halina mają silne i dominujące charaktery. A w przypadku opieki nad dzieckiem, jedno musiało ustąpić. Bardzo możliwe, że już wtedy zaczęło się psuć między nimi.

Przypomnijmy, że para zawarła ślub w obrządku ewangelickim, gdzie rozwód można uzyskać bez żadnego problemu. To na pewno ułatwi rozstanie celebrytów. Miejmy jednak nadzieje, że Halinka zmieni zdanie i wycofa pozew.

foto: mwmwdia.pl

Komentarze

Gość 18 kwietnia 2012 20:00
szkoda w chuy
Gość 17 kwietnia 2012 20:54
Tak bywa jak się ma takiego super męża.Nowicki jest ciasteczkiem z klasą każda baba by chciała takiego...