Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 09:30

Shakira jest w CIĄŻY!

prawda
fałsz
Shakira jest w CIĄŻY!
foto: facebook.com
Jak podaje kolumbijski magazyn „Gente”, seksowna wokalistka Shakira już wkrótce zostanie mamą! Pismo donosi, że piosenkarka i jej ukochany Gerard Piqué zostaną szczęśliwymi rodzicami na początku 2013 rok. Kolumbijka jest w szóstym tygodniu ciąży!

Shakira i Piqué po raz pierwszy spotkali się podczas kręcenia wideo do oficjalnego utworu World Cup 2010 - "Waka Waka". To była miłość od pierwszego wejrzenia. Rok później, piosenkarka oficjalnie potwierdziła, że spotyka się z przystojnym sportowcem, a na jej facebookowym profilu mogliśmy podziwiać romantyczne zdjęcia z dopiskiem: "przedstawiam wam moje słoneczko".

35-letnia Kolumbijka już od dawna marzyła o dziecku. Jak na razie para nie chce rozmawiać na temat błogosławionego stanu celebrytki, gdyż nie chcą zapeszać. Shakira bowiem obawia się, że może mieć toksoplazmozę. Ta choroba jest bardzo niebezpieczna dla ciężarnych kobiet i może stanowić zagrożenie dla rozwijającego się płodu. Zakochani cierpliwie czekają do trzeciego miesiąca ciąży, aby mieć pewność, że dziecku nic nie zagraża.

Jeśli wszystko będzie dobrze, wtedy przyszli rodzice, oficjalnie ogłoszą światu radosną nowinę! Trzymamy kciuki i mamy nadzieje, że potomek celebrytów będzie zdrowy jak ryba!

foto: facebook.com

Komentarze

Colotowa 3 lipca 2012 16:25
Omg. Palatyn ogarnij sie ! bękartem to jesteś ty widać po twoim zachowaniu . "sram" omg kto cie wychował? Nawet nie wiesz czy jest dziwką a nie jest wiec sie nie udzielaj ; x. To że zazdrościsz jej nie znaczy że masz ją i jej dziecko obrażać ok ?
gosc 29 czerwca 2012 14:38
uprawiaj duzo sex tak ja i nazwij dziecko kinga albo filip
Palatyn 28 czerwca 2012 23:46
Sram na tą dziwkę, i na jej bękarta.
Gość 25 czerwca 2012 23:24
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Gość 25 czerwca 2012 15:08
szóstym tygodniu, przeczytaj dokładnie.
Gość 25 czerwca 2012 12:07
jest w szostym msc ciazy i czekaja do trzeciego?