Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 09:30

Shakira jest w CIĄŻY!

prawda
fałsz
Shakira jest w CIĄŻY!
foto: facebook.com
Jak podaje kolumbijski magazyn „Gente”, seksowna wokalistka Shakira już wkrótce zostanie mamą! Pismo donosi, że piosenkarka i jej ukochany Gerard Piqué zostaną szczęśliwymi rodzicami na początku 2013 rok. Kolumbijka jest w szóstym tygodniu ciąży!

Shakira i Piqué po raz pierwszy spotkali się podczas kręcenia wideo do oficjalnego utworu World Cup 2010 - "Waka Waka". To była miłość od pierwszego wejrzenia. Rok później, piosenkarka oficjalnie potwierdziła, że spotyka się z przystojnym sportowcem, a na jej facebookowym profilu mogliśmy podziwiać romantyczne zdjęcia z dopiskiem: "przedstawiam wam moje słoneczko".

35-letnia Kolumbijka już od dawna marzyła o dziecku. Jak na razie para nie chce rozmawiać na temat błogosławionego stanu celebrytki, gdyż nie chcą zapeszać. Shakira bowiem obawia się, że może mieć toksoplazmozę. Ta choroba jest bardzo niebezpieczna dla ciężarnych kobiet i może stanowić zagrożenie dla rozwijającego się płodu. Zakochani cierpliwie czekają do trzeciego miesiąca ciąży, aby mieć pewność, że dziecku nic nie zagraża.

Jeśli wszystko będzie dobrze, wtedy przyszli rodzice, oficjalnie ogłoszą światu radosną nowinę! Trzymamy kciuki i mamy nadzieje, że potomek celebrytów będzie zdrowy jak ryba!

foto: facebook.com

Komentarze

gosc 29 czerwca 2012 14:38
uprawiaj duzo sex tak ja i nazwij dziecko kinga albo filip
Palatyn 28 czerwca 2012 23:46
Sram na tą dziwkę, i na jej bękarta.
Gość 25 czerwca 2012 15:08
szóstym tygodniu, przeczytaj dokładnie.
Gość 25 czerwca 2012 12:07
jest w szostym msc ciazy i czekaja do trzeciego?