Piątek, 13 stycznia 2012, 18:16

Madonna nie ma kasy na wakacje!

prawda
fałsz
Madonna nie ma kasy na wakacje!
Madonna należy do jednych z najbardziej popularnych wokalistek na świecie. Na jej koncerty przychodzą tłumy osób, a płyty sprzedają się w milionowych nakładach. Nic więc dziwnego, że wokalistka zarabia ponad 200 mln polskich złotych rocznie.

Tyle kasy to marzenie wielu osób. Przynajmniej, każdy kto tak dużo zarabia, mógłby zorganizować sobie wakacje marzeń. Ale nie Madonna. Artystka twierdzi, że jej po prostu na to nie stać. Musi każdy grosz oszczędzać.

Gdyby przyjrzeć się tej sytuacji dokładnie, to faktycznie gwiazda ma powód do zaciśnięcia pasa. Madonna jest producentem i jednocześnie reżyserem filmu „W.E.”. Na zrealizowanie tego przedsięwzięcia wokalistka przeznaczyła ponad 20 mln funtów, czyli ponad 100 mln zł.!

Tak kosztowna inwestycja najpierw musi się zwrócić. Dopiero wtedy ikona muzyki będzie mogła pozwolić sobie na zasłużony urlop i wymarzone wakacje
Sytuacja może się skomplikować, jeśli inwestycja nie powiedzie się. Wtedy można zapomnieć o wakacjach. A Madonna będzie jeszcze bardziej zapracowana na scenie muzycznej. W końcu musiałaby zarobić na wszystkie opłaty.

DN

Komentarze

Gość 16 stycznia 2012 09:34
och!! biedna Madonna:(