Środa, 20 czerwca 2012, 11:00

Narzeczona Lewandowskiego miała WYPADEK!

prawda
fałsz
Narzeczona Lewandowskiego miała WYPADEK!
foto: facebook.com
Jak poinformowało radio RMF FM, narzeczona polskiego piłkarza, Roberta Lewandowskiego - Anna Sachurska, wczoraj miała wypadek samochodowy. Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych na jednym z warszawskich skrzyżowań, niedaleko ulic Ogrodowej i Alei Jana Pawła.

Jak twierdzą świadkowie, białe audi Q7 na niemieckich numerach, należące do Ani, z dużą siłą uderzyło w nadjeżdżającą z naprzeciwka taksówkę. Na miejsce została wezwana policja i pogotowie. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Ukochana Lewandowskiego została przewieziona do szpitala na badania kontrolne, podobnie jak kierowca taksówki.

Najprawdopodobniej sprawcą kolizji jest Stachurska, która wymusiła pierwszeństwo podczas skrętu w lewo. Cezary Kucharski, menadżer piłkarza, potwierdza informację o wypadku Ani, ale nie chce zdradzić, jaka była tego przyczyna.

Policja wszczęła dochodzenie, przesłuchano już pierwszych świadków. Jedno jest pewne, mistrzyni karate w chwili zdarzenia, była trzeźwa.

Na miejsce wypadku przybył również sam Lewandowski. Mimo, iż Ania na ringu to twarda zawodniczka, w trudnej sytuacji okazała się bezradna i zagubiona. Na szczęście miała przy sobie wsparcie narzeczonego.

Całe szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Ania, po kilku godzinach spędzonych w szpitalu, wróciła do domu, gdzie wraz z narzeczonym odpoczęła po emocjonującym i pełnym wrażeń dniu.

Komentarze

Gość 15 czerwca 2013 16:08
ona ma krzywe i żółte kieły bleeehhh
Gość 25 czerwca 2012 23:32
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
goi 25 czerwca 2012 17:03
huk
goi 25 czerwca 2012 17:03
wuk
maciek 24 czerwca 2012 00:00
no lewandoski mi smesa wysłał że jego rzona miała wypadek bo do muj koleka
Gość 22 czerwca 2012 17:59
no i sodówka uderzyła do głowy top że chodzisz z Lewandowskim nie uczyni Cię króloa i nikt Ci nie bd ustepował miejsc.
Gość 21 czerwca 2012 13:59
joł;p