Środa, 20 czerwca 2012, 11:00

Narzeczona Lewandowskiego miała WYPADEK!

prawda
fałsz
Narzeczona Lewandowskiego miała WYPADEK!
foto: facebook.com
Jak poinformowało radio RMF FM, narzeczona polskiego piłkarza, Roberta Lewandowskiego - Anna Sachurska, wczoraj miała wypadek samochodowy. Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych na jednym z warszawskich skrzyżowań, niedaleko ulic Ogrodowej i Alei Jana Pawła.

Jak twierdzą świadkowie, białe audi Q7 na niemieckich numerach, należące do Ani, z dużą siłą uderzyło w nadjeżdżającą z naprzeciwka taksówkę. Na miejsce została wezwana policja i pogotowie. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Ukochana Lewandowskiego została przewieziona do szpitala na badania kontrolne, podobnie jak kierowca taksówki.

Najprawdopodobniej sprawcą kolizji jest Stachurska, która wymusiła pierwszeństwo podczas skrętu w lewo. Cezary Kucharski, menadżer piłkarza, potwierdza informację o wypadku Ani, ale nie chce zdradzić, jaka była tego przyczyna.

Policja wszczęła dochodzenie, przesłuchano już pierwszych świadków. Jedno jest pewne, mistrzyni karate w chwili zdarzenia, była trzeźwa.

Na miejsce wypadku przybył również sam Lewandowski. Mimo, iż Ania na ringu to twarda zawodniczka, w trudnej sytuacji okazała się bezradna i zagubiona. Na szczęście miała przy sobie wsparcie narzeczonego.

Całe szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Ania, po kilku godzinach spędzonych w szpitalu, wróciła do domu, gdzie wraz z narzeczonym odpoczęła po emocjonującym i pełnym wrażeń dniu.

Komentarze

Gość 15 czerwca 2013 16:08
ona ma krzywe i żółte kieły bleeehhh
goi 25 czerwca 2012 17:03
huk
goi 25 czerwca 2012 17:03
wuk
Gość 22 czerwca 2012 17:59
no i sodówka uderzyła do głowy top że chodzisz z Lewandowskim nie uczyni Cię króloa i nikt Ci nie bd ustepował miejsc.
Gość 21 czerwca 2012 13:59
joł;p