Czwartek, 19 lipca 2012, 15:00

SZOK!! GWIAZDA chciała WYSTRZELAĆ swoich fanów!!!

prawda
fałsz
SZOK!! GWIAZDA chciała WYSTRZELAĆ swoich fanów!!!
foto: facebook.com/madonna
Stres, leki, alkohol, narkotyki czy nadmiar wrażeń, a może po prostu prawdziwe szaleństwo!? Czegokolwiek by nie zażyła Madonna, nic nie wyjaśnia tego, co zrobiła podczas swojego ostatniego koncertu!!

Madonna znana jest ze swoich ekscentrycznych zachowań na scenie. Piosenkarka robiła striptiz, obnażała swoje piersi i pośladki, całowała kobiety, prowokowała wyuzdanymi i przesyconymi erotyzmem zachowaniami na scenie. Ale tym razem przeszła samą siebie! Podczas swojego ostatniego koncertu nagle WYCIĄGNĘŁA BROŃ i zaczęła mierzyć do swoich fanów.

Publiczność ogarnął chaos. Widzowie nie wiedzieli, w którą stroną uciekać. A Madonna biegała po scenie i wymachiwała pistoletem. Do akcji musieli wkroczyć policjanci i ochrona.

Co pchnęło ją na skraj szaleństwa? Co takiego stało się przed koncertem, że światowej klasy gwiazda sięgnęła po broń i sterroryzowała swoich fanów?! Tego nie wie jeszcze nikt. Zdjęcia z tego feralnego koncertu pojawiły się już na Facebooku!

Nikt nie wie, gdzie obecnie przebywa gwiazda. Prawdopodobnie Madonna została zatrzymana do czasu wyjaśnienia sprawy. Nie wiadomo jeszcze, czy była pijana, czy pod wpływem innych używek. Piosenkarka ma przejść testy toksykologiczne i zapewne czeka ją kilka wizyt u psychologa.

foto: facebook.com/madonna

Komentarze

Gość 6 sierpnia 2012 21:38
boże...
Gość 29 lipca 2012 15:15
zal
dwa 20 lipca 2012 21:04
*coraz bardziej ją ku*wa lubię... ( aha no i piszę tą zupełnie niepotrzebną rzecz dlatego, ponieważ pisze mi iż nie mogę dodać komentarza, bo ma za mało znaków... -,-)