Wtorek, 5 czerwca 2012, 15:30

Rowerowa randka Oli Kwaśniewskiej

prawda
fałsz
Rowerowa randka Oli Kwaśniewskiej
foto: mwmedia.pl, materiały prasowe - magazyn Show
Ola Kwaśniewska, córka byłego prezydenta, już od kilku lat prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jest wręcz zapaloną miłośniczką aktywności fizycznej. Każdy wolny czas spędza na świeżym powietrzu. Prezydentówna regularnie gra w tenisa, pływa, biega, uprawia jogging i jeździ na rowerze. W jednym z wywiadów wyznała, że nie wyobraża sobie jak można siedzieć w domu i nic nie robić?

„Sport jest moją pasją. Uwielbiam spędzać czas na powietrzu. A jeśli mogę go jeszcze połączyć ze wsparciem inicjatywy społecznej, tym chętniej biorę udział w takich akcjach”.

Trzeba przyznać, ze Ola ma prawdziwego hopla na punkcie sportu. Ostatnio młoda celebrytka została przyłapana na „rowerowej randce”. Prezydentówna na modnym miejskim rowerze, wraz z ukochanym, Kubą Badachem, dumnie relaksowała się podczas wiosennej przejażdżki, na warszawskim Powiślu.

Obydwoje uwielbiają aktywnie spędzać czas, a ich recepta na udaną randkę to właśnie rowerowa wyprawa po mieście. No cóż, o gustach się nie dyskutuje, ale to chyba najdziwniejsza forma spędzania wolnego czasu wśród polskich celebrytów. Zazwyczaj gwiazdy wyjeżdżają za granice i wygrzewają się na słońcu.

Jak sądzicie, czy przejażdżka rowerowa to dobry pomysł na randkę?

foto: materiały prasowe, magazyn Show


foto: materiały prasowe, magazyn Show


foto: materiały prasowe, magazyn Show

Komentarze

Gość 6 czerwca 2012 13:48
"zapłodnioną"...hahahahahaha