Sobota, 26 maja 2012, 13:00

Britney Spears musi schudnąć!

prawda
fałsz
Britney Spears musi schudnąć!
foto: facebook.com
Britney Spears, jako jurorka amerykańskiego „X Factora”, musi prezentować się znakomicie. Niestety, piosenkarka ostatnio ma małe problemy z kontrolą wagi. Jest po prostu za gruba! Z tego też powodu, producenci muzycznego show, postawili Britney warunek, albo schudnie, albo wylatuje z programu!

Znajomy celebrytki w jednym z wywiadów wyznał, że Brit wzięła się ostro za odchudzanie

„Britney nie obraziła się. Ona jest świadoma tego jak wygląda oraz faktu, że już nigdy nie będzie szczupła. Przeszła na dietę, zrezygnowała z węglowodanów, alkoholu i zaczęła ćwiczyć. Na przyszłość zamierza też lepiej dobierać stroje”.

No cóż, rzeczywiście sławna gwiazda, nie ma już tak idealnej sylwetki, jak kiedyś, a zbędne kilogramy widać gołym okiem. Britney zatrudniła całą grupę stylistów, którzy mają jej pomóc w osiągnięciu perfekcyjnego wyglądu. Odpowiednia dieta, siłownia i codzienne treningi to tylko nieliczne elementy drastycznej kuracji piosenkarki.

Britney podobno zainwestowała w nowy image ponad 310 tysięcy euro! To ogromna kwota, ale czego się nie robi dla sławy i kariery?

Britney ma już niejedną drastyczną metamorfozę na swoim koncie. Czy i tym razem uda się piosenkarce osiągnąć szczupła sylwetkę?

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Komentarze

Gość 29 stycznia 2013 18:35
Przecież nawet dobrze wygląda. Czego oni chcą?
Gość 20 listopada 2012 22:12
nie widzę na tym zdjęciu nadwagi -,-
Gość 11 czerwca 2012 20:41
buahaha
Gość 6 czerwca 2012 12:48
a poza tym wszyscy zdrowi?