Wtorek, 14 sierpnia 2012, 15:49

Jestem gruba i nie udaję, że jest inaczej!

prawda
fałsz
Jestem gruba i nie udaję, że jest inaczej!
foto: mwmedia.pl
Znany z ciętych komentarzy Michał Piróg nie ustaje w krytykowaniu Grycanek. Choreograf nazwał Martę Grycan Godzillą, a o jej córkach powiedział, że jedna jest chora, a druga jest po prostu gruba.

Weronika Grycan, która ostatnio rozpoczęła swoją taneczną karierę, w wywiadach dla prasy przekonuje, że nadwaga to nie jej wina.

- Jestem osobą grubą i nie udaję, że jest inaczej. Gdyby to zależało tylko ode mnie, to już dawno byłabym na diecie. Gdy tańczę, nadwaga nie ma znaczenia - mówi Weronika w rozmowie z tygodnikiem Flesz.

Nas z kolei zastanawia fakt, jak tak młoda i energiczna osoba może spokojnie godzić się na taki wygląd?! Przecież tak zaawansowana nadwaga jest nie tylko nieestetyczna, ale zagraża również jej zdrowiu! Skoro można z tą chorobą skutecznie walczyć to Weronika Grycan z pewnością powinna poddać się terapii.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 11 listopada 2012 19:26
Współczuję jej...
Gość 4 września 2012 08:20
Myślę,że gdyby zrzuciła nadwagę byłaby naprawdę niezłą laską.Teraz nie widać nawet jej niebieskich oczu(mają fajny odcień) spod wałków tłuszczu.
Gość 25 sierpnia 2012 21:07
kaj mój harpun?!
Gość 23 sierpnia 2012 12:59
pisze sie "pieprzenie" od słowa pieprz. zadziwiajace jest to, jak ludzie nie zwracaja uwagi na takie rzeczy. najpierw skup sie na sobie to wtedy bedziesz mogl komentowac innych. pieprzenie, pieprzenie,pieprzenie.
Gość 17 sierpnia 2012 01:13
Boże jakie piepszenie. Z tą ilością pieniędzy jakie ona ma to max 3 mięsiące i -20 kg.
Jak można być grubym mając tyle kasy