Poniedziałek, 28 maja 2012, 12:30

Ewa Farna wpadła w DEPRESJĘ!

prawda
fałsz
Ewa Farna wpadła w DEPRESJĘ!
foto: facebook.com
Ewa Farna jest załamana tym co się stało. Przypomnijmy, w tamtym tygodniu młoda gwiazda, jadąc po pijaku, miała wypadek samochodowy. Celebrytka wstydzi się swojego czynu. Zwłaszcza po tym, jak okazało się, że była pijana. Zawsze uważana za odpowiedzialną i rozsądną kobietę, okazała się zupełnie niedojrzałą amatorką.

Ewa nie ma odwagi spojrzeć fanom w oczy. I nie ma się co dziwić. Celebrytka na samym początku nie chciała przyznać się do tego, że prowadziła na podwójnym gazie. Niestety badań krwi nie da się oszukać. Raport czeskiej policji jasno wskazuje, że młoda kobieta we krwi miała ponad 1 promil alkoholu.

Mimo iż fizycznie piosenkarka czuje się dobrze, jej stan psychiczny jest beznadziejny. Czyżby Ewa wpadła w depresję? Sprawa jest na tyle poważna, że celebrytka obawiając się reakcji publiczności, nie wystąpiła na tegorocznym festiwalu Top Trendy.

Ciągłe komentarze i opinie, „jaka to ona jest nieodpowiedzialna”, padają nie tylko z ust zawiedzionych fanów. Młoda gwiazda została ostatnio ostro skrytykowana przez jedną ze swoich idolek - Dorotę Dodę Rabczewską

„Jak ktoś jedzie napruty samochodem, to powinien to powiedzieć. Każdemu się zdarza, ale trzeba się uczyć na własnych błędach i wyciągać wnioski. Po co mówić, że się jest zmęczonym. Nie lubię takich rzeczy - to jest takie głupie mydlenie oczu”.

No cóż, taka jest prawda, kłamstwo ma krótkie nogi i szybko wychodzi na jaw. Miejmy tylko nadzieję, że w przyszłości piosenkarka nie popełni drugi raz tego samego błędu.

Trzymamy za Ewę kciuki i życzymy szybkiego powrotu do formy.

Komentarze

Gość 20 lipca 2012 13:16
Niedługo napiszecie, że Ewa Farna kupuje ziemniaki w warzywniaku. I to dopiero będzie afera. ;p Bez kitu, ale nigdy nie interesowałam się karierą tej młodej wokaliski, ale dajcie już jej spokój. Ona i tak za pewne będzie śpiewać dalej, bo ma zajebisty głos i swoich fanów... A święta p. Doda?- po prostu jej zazdrośći, już nie wie co ma zrobić, żeby portale się nią zainteresowały. Powodzenia.
Gość 21 czerwca 2012 20:56
Poniżej ktoś napisał "Spowodowała śmiertelny wypadek, ale nic się nie stało". Że co do cholery? Co trzeba zrobić według Ciebie żeby "coś sie stało". Człowieku, masz poprzewracane w głowie kulturalnie mówiąc. Takie rzeczy można mówić jak ktoś rozleje kakao. Idiotka siadła za kierownicą pijana i zginął przez nią człowiek. To zasługuje na surową karę. Znana osoba? Tym lepiej, bo bedzie przestroga dla ludzi.
Gość 7 czerwca 2012 13:29
komentarz na poziomie 12 latka widze -.- piles nie jedz! proste! i nie kazdemu sie zdarza jazda po alkoholu tylko ludziom skrajnie debilnym i nie uzywajacym mozgu taka jest prawda gosciu -.-
12 lat 5 czerwca 2012 17:02
Przestańcie!!!!!!!!!Wiem mnie też to zaszokowało ale kurcze gdyby Ewa nie była gwiazdą to nawet część z nas by się o tym nie dowiedziała.No jasne mogła spowodować śmiertelny wypadek ale nic się nie stało.Po za tym to mógł być każdy.Myślicie że ona była całkowicie świadoma co robi ???!!! Każdemu mogło się zdarzyć trochę za dużo wypić !!! No i pomyślcie co wy byście zrobili na jej miejscu ??? Ja bała by gdziekolwiek wyjść !!! Więc proszę was o to byście nie mówili takich przykrych rzeczy pomyślcie jak wy byście się czuli.
Gość 3 czerwca 2012 00:59
Kiedyś ją lubiałem, ale teraz za to co zrobiła już mam ją gdzieś a jeszcze jakiś czas temu sama mówiła że alkohol to głupota hahahah pozdro świrusko jeszcze martwi się tylko o siebie... mogłaś zabić człowieka a Twoja depresja to teraz drugorzędna sprawa bo nikogo ona nie interesuje...
mońcia 2 czerwca 2012 15:47
ale ewa ma nasrane w głowie.idiotka mogła nie siadać za kierownice pijana!mogła spowodować śmiertelny wypadek a się nad sobą użala!!!idiotka i tyle.wieka mi celebrytka.jak dla mnie to nieodpowiedzialny gówniarz!!!
Gość 2 czerwca 2012 15:40
gość na samym dole jesteś totalnie pojebany!!!naćpałeś się czy przedawkowałeś alkohol pisząc ten komentarz?!weź się lecz człowieku!!!
Gość 2 czerwca 2012 15:25
depresje mozna miec w każdym wieku....!!!
Gość 2 czerwca 2012 00:16
ewa nie przejmuj sie! prawdiwi fani az tobą zostaną, pomimo wszystko nie załamuj nam się tu
Gość 1 czerwca 2012 23:00
Wiecie w ogóle, czym jest depresja?
Gość 31 maja 2012 19:19
Haha, co za bzdety niczego lepszego nie mogliście wymyślić ?
Gość 30 maja 2012 21:48
dziewczyna ledwie 19 lat i depresja ? hahaha !
Gość 29 maja 2012 18:24
teraz depresja...trzeba było nie pic!
Gość 29 maja 2012 15:35
gość pode mną... ogarnij du.pe peda.le ! Dobrze wiemy że rosja nie chce wojny a po za tym kazdy chce pokój na świecie;)
Gość 28 maja 2012 21:32
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA