Poniedziałek, 4 czerwca 2012, 16:00

Mikołaj Krawczyk zaniedbuje dzieci!

prawda
fałsz
Mikołaj Krawczyk zaniedbuje dzieci!
foto: facebook.com
Wydawałoby się, że ich relacje są poprawne, nawet bardzo dobre, ale jak się okazuje to tylko pozory. Po odejściu z „Pierwsze miłości” Agnieszki Włodarczyk, czyli nowej ukochanej Mikołaja Krawczyka, para nie spotyka się już tak często, jak wcześniej. Mikołaj cały czas stara się nadrobić zaległości i po pracy spędza każdą wolna chwilę z partnerką.

Niestety przez takie zachowanie, aktor zaczął zaniedbywać swoje dzieci. Aneta Zając w ostatnim wywiadzie zdradziła, że Mikołaj poświęca synom coraz miej czasu! Aktorka nie ukrywa, że jest oburzona jego zachowaniem.

Mało tego, Aneta uważa, że za wszystkim stoi Agnieszka, która odsuwa aktora od swoich synów. To prawdziwy skandal! Zdaniem serialowej Marysi, Włodarczyk chce całkowicie ograniczyć kontakt Mikołaja z dziećmi. Czyżby Agnieszka była zazdrosna o Anetę?

Serialowy Paweł, mimo całej afery uważa, że nic się nie stało. Jest całkowicie zaślepiony miłością do nowej partnerki. Dla złagodzenia atmosfery, aktor postanowił, że całe wakacje bliźniaki spędzą z nim i jego partnerka. Niestety Mikołaj nie przewidział, że to tylko zaostrzy konflikt. Zając nawet nie chce słyszeć o tym, żeby jej dzieci miały spędzać czas pod opieką Agnieszki.

Czy Mikołajowi uda się przekonać Anetę, że bliźniaki na wakacjach będą bezpieczne? Jak zakończy się spór między byłymi kochankami? I najważniejsze, czy Agnieszka naprawdę zabrania spotykać się ukochanemu z dziećmi?

Przekonamy się już niebawem.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 29 sierpnia 2012 19:43
Aneto,3maj się!wszystko będzie dobrze.Los wynagrodzi wszystko...trzeba być dobrej myśli.Mikołaj nie zasługuje na miano ojca,nawet przez małe "o".A Aga,która rozwaliła rodzinę to #$..*^>>>*%^#@....i inne tego typu.Miko = wstań i zawstydź się! :/
Gość 28 sierpnia 2012 19:38
To głupi baran i bufon , wielka gwiazda nocyyyyyyyyyyyyy
Gość 8 czerwca 2012 10:30
głupi Krawiec
Gość 8 czerwca 2012 10:28
herald i gerald ha,ha
Gość 8 czerwca 2012 10:28
Aneta ładniejsza!
Gość 7 czerwca 2012 09:25
A wiecie jak te dzieci mają na imię Gerald i Herold o my Good!!!!!!!!!!!!
Gość 4 czerwca 2012 18:45
a taki niby miał byc fajny i w ogóle!