Poniedziałek, 11 czerwca 2012, 14:00

Wojna gwiazd na planie "Top Model"

prawda
fałsz
Wojna gwiazd na planie "Top Model"
foto: mwmedia.pl
Joanna Krupa i Anja Rubik zażarcie walczą ze sobą nie tylko w Internecie, ale również na planie show "Top Model". Supermodelki nie tylko nie mogą się znieść, ale również nie zamierzają się do siebie odzywać!

Przypomnijmy, że ich spór trwa od czasu, gdy Joasia zarzuciła rywalce, że ta nosi futra na sesjach zdjęciowych i na wybiegu.

Anja Rubik powinna mniej się przejmować tym, co ma na sobie, a zamiast tego wykorzystać swój międzynarodowy sukces do zrobienia czegoś dobrego. Zamiast promować mordowanie zwierząt na futra, niech weźmie przykład z ludzi, którzy robią dobre rzeczy z serca, żeby pomóc innym – wypowiadała się swego czasu Krupa w mediach i w Internecie.

Na ripostę nie musiała długo czekać. Anja stwierdziła, że Joasia nie ma pojęcia o pracy modelki.

Joanna i ja żyjemy w dwóch różnych światach. Ja jestem w świecie modelingu, a ona chyba nie rozumie, na czym polega praca modelki.

Kłótnia między paniami urosła do takich rozmiarów, że Anja zaznaczyła sobie w umowie, że chciałaby, by garderoby jej i Joasi były jak najdalej od siebie. Wszystko po to, by "nie denerwować się podczas kręcenia programu".

To jednak jeszcze nie wszytko! Wszelkie pytania, które padną do niej na wizji muszą być kierowane przez innego prowadzącego, a nie przez Krupę.

Osoby pracujące przy nagrywaniu programu twierdzą, że atmosfera jest niezwykle gęsta, a między obiema paniami cały czas iskrzy. 3. edycja programu "Top Model" zapowiada się więc niezwykle gorąco.

Komentarze

Gość 25 stycznia 2013 17:37
obydwie godne siebie ...
NajaranyArab 12 czerwca 2012 13:53
haha ... bez kitu .. Anja rubik kiedyś sama mówiła że modelka musi być naturalna i nie może mieć farbowanych włosów xD a ona to może święta ? istny plastik , bez tapety to by jej nawet do mycia okien nie zatrudnili xD
Gość 11 czerwca 2012 21:00
no i jest brzydka...
3 11 czerwca 2012 18:37
Rubik to debilka i morderca zwierząt -.-