Czwartek, 5 lipca 2012, 16:30

Penelope Cruz nie wstydzi się SPRZĄTAĆ!

prawda
fałsz
Penelope Cruz nie wstydzi się SPRZĄTAĆ!
foto: facebook.com
Nie każda celebrytka potrafi tak szczerze mówić o sobie jak słynna hiszpańska aktorka – Penelope Cruz. Jedna z najpiękniejszych kobiet w show biznesie przyznała ostatnio, że uwielbia sprzątać i gotować. Mało tego Cruz określiła się jako typowa kurę domową!

Jestem typową kurą domową i nie wstydzę się tego. Sprzątanie i gotowanie to dla mnie najlepszy relaks. Umiem gotować i każdego dnia przygotowuję świeże jedzenie. Nie stosuję szalonych diet, po prostu jem zdrowe dania kuchni śródziemnomorskiej. W sprzątaniu też jestem dobra. Przekonałam się o tym, kiedy kręciliśmy film "Volver". Moja bohaterka cały czas sprzątała, więc w ramach przygotowań do roli chodziłam do domów mojej mamy i siostry i pucowałam każdy kąt. Obie mówiły: "Ona chyba ma gorączkę, bo z jakiego innego powodu miałaby sprzątać mi cały dom”?

To niespotykane zwłaszcza w show biznesie, by kobieta sukcesu, która pławi się w luksusie, sama zajmowała się domem. Zazwyczaj bogate celebrytki korzystają z usług sprzątaczek i kucharek. Penelope jak widać nie gwiazdorzy i sama z chęcią wykonuje te czynności. Jak sama przyznała, sprzątanie nie dość, że sprawia jej radość to jeszcze działa na nią uspokajająco.

Trzeba przyznać, że aktorka wybrała sobie dość dziwny sposób na relaks. Czyż nie?

Komentarze

Gość 8 lipca 2012 19:44
Normalna kobieta
Gość 6 lipca 2012 10:33
dziwne, sprzata?
Czy wyjestescie z innej planety? Przeciez ona tez jest czlowiekiem, wiec co w tym dziwnego ? Sami jestescie dziwni