Środa, 9 stycznia 2013, 15:28

Jest ROZPUSZCZĄNĄ BAŁAGANIARĄ! Nie gotuje, nie sprząta!

prawda
fałsz
Jest ROZPUSZCZĄNĄ BAŁAGANIARĄ! Nie gotuje, nie sprząta!
foto: mwmedia.pl
Borys Szyc nie może narzekać na swoją nową partnerkę. Zosia Ślotała zajmuje się jego garderobą, namówiła go na dietę, a teraz autoryzuje również jego wywiady. Żyć nie umierać. A jednak, jak się okazuje jego nowa dziewczyna nie umie zająć się nim tak, jak on tego potrzebuje.

Pomimo hulaszczego trybu życia Szyc ma bardzo konserwatywne i tradycyjne poglądy, jeśli chodzi o związek. Aktor uważa, że kobieta powinna umieć dobrze gotować i zajmować się domem. Niestety jego nowa wybranka daleka jest od tego "ideału".

Zosia to rozpieszczona bałaganiara. Nie umie gotować, niechętnie lub wcale po sobie nie sprząta. Nie zajmuje się domem, nie prasuje Borysowi koszul i nie robi prania.

- Jest rozpuszczona. Nie umie gotować, nie sprząta po sobie. Borys zawsze miał przy sobie kobietę, która umiała się zatroszczyć nie tylko o niego, ale i o dom. Najpierw to była jego mama, która wszystkiego go nauczyła, potem mama jego córki i Kaja. Tylko Zosia się nie kwapi - zdradza w rozmowie z Faktem znajomy Szyca.

Aktor będzie musiał się chyba przyzwyczaić do życia z kobietą, która nie jest typową "kurą domową", bo nie wygląda na to, że Zosia zmieni swoje podejście.

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 21 stycznia 2013 14:22
może za to dobrze robi loda?