Środa, 23 maja 2012, 14:30

Ile zarabia Hanna Lis?

prawda
fałsz
Ile zarabia Hanna Lis?
foto: mwmedia.pl
Głośny powrót do mediów znanej dziennikarki, Hanny Lis, budził wiele kontrowersji. Jedni byli zachwyceni, a inni wręcz przeciwnie. Teraz już wiemy, dlaczego niektórym tak bardzo przeszkadzała obecność Hanny w TVP!?

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że Hanna otrzymuje ponad 30 tysięcy złotych miesięcznie! To prawdziwy skandal! Tym bardziej, że sytuacja finansowa TVP nie ma się dobrze, a pensje wszystkich pracowników z miesiąca na miesiąc są obniżane.

Czyżby Hanna miała jakieś szczególne względy? Niestety rzecznik TVP, Joanna Stępień-Rogalińska, w jednym z wywiadów, nie chciała zdradzić szczegółów

„Dochody i zarobki naszych pracowników nie są ujawniane. Pani Hanna Lis jest współpracownikiem, nie jest pracownikiem etatowym, nie ma stałej pensji. Ale zarobków współpracowników również nie podajemy. Jawne są jedynie zarobki zarządu”.

Współpracownicy dziennikarki są oburzeni. I nie ma się co dziwić, gdyż płaca przeciętnego pracownika stacji wynosi zaledwie kilka tysięcy. W porównaniu z pensją Hanny to rzeczywiście żenująca stawka! Związkowcy już prowadzą, rozmowy z władzami stacji, dotyczące podwyżek. Jeśli negocjacje nie przyniosą oczekiwanego rezultatu, pracownicy zapowiadają strajk.

Czyżby kariera Hanny wisiała na włosku? Co zrobią władze TVP? Najbliższe dni okażą się decydujące. Miejmy tylko nadzieje, że decyzja stacji okaże się właściwa.

Komentarze

Rys 4 grudnia 2013 18:34
zapewno dobrze komus daje D..Y
wkurzona 29 maja 2012 21:43
I jak tu żyć ? Człowiek haruje prawie rok żeby dostać swoje WYPRACOWANE 30 tys. a ta pi**a za głupie 10 występów 30 minutowych dostaje 30 tys???? Ciekawe porównanie : ta dzi**a pracuje miesięcznie 5h i za te 5h dostaje 30 tys. czyli za 1h pracy dostaje 6tys, normalny człowiek praqcuje w ciągu miesiąca ok.240h i dostaje za to mniej więcej 2000zł czyli za 1h dostaje ok.8zł. I niech się dalej upierają żebyśmy płacili abonament telewizyjny!!!!!!!!!
Odbyt 25 maja 2012 06:49
JANUSZ MAJ ŻYJE