Czwartek, 15 maja 2014, 07:00

Michał Szpak na Eurowizji 2015!

prawda
fałsz
Michał Szpak na Eurowizji 2015!
Po sensacyjnej wygranej Conchity Wurst, reprezentantki Austrii w tegorocznym konkursie Eurowizji, Polska zdecydowała się wytypować Michała Szpaka jako naszego kandydata w 2015 roku!

Co zadecydowało o tym wyborze? Osoby zajmujące się typowaniem potencjalnych kandydatów jednoznacznie orzekły, że polski piosenkarz, który największą popularność zdobył dzięki wzięciu udziału w talent show – X Factor, znakomicie wpisuje się w ideę konkursu. „Mamy szansę zaprezentować się w końcu jako tolerancyjny kraj, który nie boi się odmienności, szanuje mniejszości seksualne. To będzie znakomita przeciwwaga do występu Cleo, który niestety został skrytykowany jako seksistowski”- mówi osoba z jury wybierającego polskiego kandydata.

Michał Szpak jest zachwycony tym pomysłem i obiecuje, że będzie nas godnie reprezentować. „Pokażę całej Europie, że Polska to nie tylko piękne kobiety, obdarzone obfitymi walorami, ale również atrakcyjni mężczyźni”. Występując w Austrii, w której odbędzie się przyszłoroczny konkurs Michał Szpak obiecuje, że pokaże, że to on był prekursorem tego typu przebieranek. „Conchita Wurst miała bardzo dobry pomysł na wykreowanie swojego wizerunku, ale nie zapominajmy kto w Europie był pierwszy” – kwituje piosenkarz.

Na pytanie czy zapuści na tę okazję brodę Szpak odpowiada, że jeszcze nie przemyślał koncepcji swojego występu, ale z pewnością będzie bardzo kontrowersyjnie. Pozostało jeszcze stworzyć piosenkę, która zawojuje Eurowizję 2015. Szpak zapowiedział, że sam podejmie się stworzenia jej słów. „Musi to być utwór o wolności i tolerancji, mam już wstępny zarys tekstu” – chwali się piosenkarz.
Będziemy śledzić jego poczynania i komentować na bieżąco. Już teraz trzymamy kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia!

Komentarze

poszłi w piz...u 18 maja 2014 23:16
do ''ona'' i co pewnie se ogladaliście siuraki w kukurydzy hehe
ona 18 maja 2014 23:10
ty niełuku !!! dowartościowałeś się takim postem? znam osobiście wielu tranzwestytów i drag kłin