Niedziela, 9 września 2012, 12:00

Księżna Kate JEST W CIĄŻY!?

prawda
fałsz
Księżna Kate JEST W CIĄŻY!?
foto: star-magazine.co.uk
Wygląda na to, że księżna Kate i książę William SPODZIEWAJĄ SIĘ DZIECKA! Podobno księżna jest przekonana o swojej ciąży, ale na razie trzymają wszystko w tajemnicy!

Pogłoski o ciąży Kate wyszły na jaw, gdy magazyn "Star" opublikował zdjęcia mające świadczyć o tym, że spodziewa się dziecka. Na fotografii księżna ma poluzowany pasek, co według magazynu jest wystarczającym dowodem na to, że brzuszek Kate się powiększa.

Oprócz tego pismo przytoczyło rozmowę z przyjacielem rodziny królewskiej, który potwierdził spekulacje o potomku Williama i Kate.

- Kate jest przekonana o ciąży. Na razie jednak wraz z Williamem trzymają wszystko w tajemnicy, ale są niesamowicie szczęśliwi. Kobieta jest przecież w stanie rozpoznać nawet najwcześniejsze objawy. Oboje są pewni, że namiętna noc w domku na walijskiej wsi spełniła ich największe marzenie - pisze tabloid.

Zanim Pałac Buckingham oficjalnie poda wiadomość o ciąży księżnej, musi przejść badanie, które przeprowadzi... królewski ginekolog! Jeśli na świat przyjdzie dziewczynka rodzice chcą ją nazwać...Diana - po matce Williama. Cóż, Królowa Elżbieta może być w lekkim szoku.

Komentarze

Maja 10 września 2012 16:42
Gratuluję, oby się udało :*