Poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:50

Krzysztof Ibisz buduje willę na Mazurach

prawda
fałsz
Krzysztof Ibisz buduje willę na Mazurach
Krzysztof Ibisz już od kilku lat spędza urlop wakacyjny nad mazurskimi jeziorami, nie ma zatem nic dziwnego w tym, że w końcu zdecydował się wybudować dom w tym urokliwym zakątku naszego kraju. Nasze źródło podaje, że zdecydował się osiedlić nad jeziorem Juno w pobliżu Mrągowa. Jak przekonują znajomi gwiazdy, na lokalizację posiadłości ma także niebagatelny wpływ nowa pasja popularnego prezentera, którą stało się wędkarstwo.

„Krzysiu zakochał się w mazurskich jeziorach” – zdradza znajoma prezentera – „Co roku stara się znaleźć czas, żeby pojawić się w tych okolicach i w spokoju oddawać wędkowaniu. Nowe hobby bez reszty go pochłania i jest świetną odskocznią od codziennego życia na wysokich obrotach.”

Okazuje się, że prezenter w swoim nowym domu stawia przede wszystkim na komfort, a jego 2 – piętrowa posiadłość, utrzymana w prowansalskim duchu ma mieć 3 sypialnie, saunę, salę treningową oraz stadninę koni. Inwestycja pochłonie w sumie około 4 mln złotych. Prezenterowi bardzo zależy na czasie, dlatego prace budowlane mają być przeprowadzone w błyskawicznym tempie oraz zostać oficjalnie zakończone już w październiku. Wczesną jesienią gwiazdor będzie mógł już w pełni korzystać z uroków mazurskich okolic oraz wypoczywać w otoczeniu natury w swojej nowej luksusowej willi. Bez wątpienia uda mu się także poświęcić więcej czasu wędkowaniu.

Komentarze