Piątek, 6 lipca 2012, 09:30

Włodarczyk i Krawczyk przeżywają KRYZYS!

prawda
fałsz
Włodarczyk i Krawczyk przeżywają KRYZYS!
foto: facebook.com
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk są parą od niedawna. Ich znajomość zaczęła się na planie popularnego serialu „Pierwsza miłość”, gdzie bardzo szybko przerodziła się w namiętne uczucie. Mikołaj stracił głowę dla pięknej aktorki, a ona dla niego. Gorący romans wzbudził ogromną sensację w show biznesie, zwłaszcza po tym, jak nieodpowiedzialny celebryta porzucił swoją byłą partnerkę - Anetę Zając - i kilkumiesięczne bliźniaki.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, a idealny związek aktorów, powoli zaczyna się psuć! Czyżby para przechodziła swój pierwszy kryzys? Jak donosi „Fakt”, Agnieszka sama wyjechała z Warszawy, by odpocząć od ciągłych oskarżeń i ataków, których ma już dość. Ponadto celebrytka ma żal do swojego ukochanego, że nigdy nie stanął w jej obronie.

Agnieszka czuje się zlinczowana przez media. Zarzuca Mikołajowi, że jej nie broni przed oskarżeniami. Jest rozgoryczona tym wszystkim i dlatego nie radzi sobie z emocjami. Powiedziała mu, że wyjeżdża, żeby odreagować, odpocząć i wszystko sobie przemyśleć. A on pracuje i zamartwia się, co będzie z nimi dalej. Oni naprawdę się kochają, ale od samego początku ich związku, rzucono im kłody pod nogi” - wyznał znajomy pary na łamach „Faktu” .

Rzeczywiście ich sytuacja jest skomplikowana. Agnieszka jest bardzo zazdrosna o wieloletnią partnerkę Mikołaja, ale nie może mu zabronić się z nią spotykać, gdyż łączą ich wspólne dzieci. Jak dalej potoczą się losy „naćpanej miłości” aktorów? Czy przetrwają kryzys?

Ostatnio w show biznesie panuje moda na rozstania, miejmy nadzieje, że Mikołaj i Agnieszka nie będą następni!

Komentarze

Gość 16 lipca 2012 14:53
Zgadzam się. Totalnie zasłużyła.
Gość 16 lipca 2012 13:37
Miejmy nadzieję, że ta suka wyjedzie i już nigdy nie wróci. Niech się rozejdą i świat zapomni o debilu, który zostawił matkę z 2 chorych dzieci i szmacie, która do tego doprowadziła. Sama sobie winna, to się dziwi, że ją jadą. Zasłużyła.