Piątek, 13 kwietnia 2012, 09:00

Kolejna śmierć na ekranie!

prawda
fałsz
Kolejna śmierć na ekranie!
foto: barwyszczescia.pl
Fani serialu „Barwy szczęścia” już niebawem przeżyją prawdziwy szok. W jednym z najbliższych odcinków w tragiczny sposób zginie niepełnosprawna bohaterka. Danuta, matka Klary, podobnie jak Hanka z „M jak miłość” będzie miała wypadek samochodowy, którego nie przeżyje.

Tragiczna śmierć szczególnie odbije się na córce Danuty. Klara będzie szukała pocieszenia u boku byłego chłopaka. Początkowo zaskoczony Hubert stanie na wysokości zadania i nie opuści dziewczyny w trudnej sytuacji. Cała ta sytuacja sprawi, że para ponownie zbliży się do siebie.

foto: barwyszczescia.pl


Dorota Segada (serialowa Danuta), w serialu miała zaistnieć tylko w kilku odcinkach, a została na dłużej. Na co dzień celebrytka działa w krakowskim i warszawskim teatrze. Rola w serialu przyniosła aktorce wiele radości. W jednym z wywiadów wyznała, że ciężko jest rozstać się z produkcją, z którą była związana przez pięć lat.

Ostatnio w polskich serialach śmierć bohaterów stała się bardzo popularna. Przypomnijmy nagłą śmierć Ryśka z „Klanu”, Hanki z „M jak miłość” czy też Huberta z „Pierwszej miłości”. Uśmiercanie najwidoczniej jest bardzo opłacalne dla scenarzystów. Ciekawe jak potoczą się dalsze losy bohaterów „Barw szczęścia”. Czy Hubert wróci do Klary? Wszystkiego dowiemy się w najbliższych odcinkach.

foto: barwyszczescia.pl

Komentarze