Środa, 18 kwietnia 2012, 12:00

Nowy serialowy romans!

prawda
fałsz
Nowy serialowy romans!
foto: facebook.com
Fani serialu „M jak miłość”, w najbliższym czasie, nie będą narzekali na nudę. Wszystko za sprawą nowej postaci, którą poznaliśmy w ostatnim odcinku. Ala Kozłowska (Katarzyna Ptasińska), to siostra Jana, byłego partnera Joasi Zduńskiej. Ku zaskoczeniu wielu telewidzów, nowa bohaterka, będzie miała przelotny romans z Pawłem Zduńskim.

Dziewczyna dopiero co wróciła z USA. Asia jest jej wieloletnią przyjaciółką i po raz kolejny ratuje dziewczynę z opresji. Zrozpaczona siostra Jana, ma problemy mieszkaniowe i zatrzymuje się na kilka dni u Zduńskich. Między nią, a Pawłem iskrzy już od samego początku. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie serialowych bohaterów było dość zabawne, a mianowicie Paweł naszedł Alę podczas kąpieli.

Scenarzyści zadbali o szereg zwrotów akcji. Niewinna scena w łazience, niebawem przerodzi się w namiętny romans. Kusząca blondynka sprawi, że miłość Zduńskiego do serialowej partnerki, stanie pod ogromnym znakiem zapytania. Tym bardziej, że żona cały czas, daje mu powody do zazdrości. Notoryczne spotkania , prezenty i kwiaty od byłego partnera, doprowadzą Pawła do szału.

Jak zakończy się romans Pawła? Którą dziewczynę wybierze? Szczegóły już w najbliższych odcinkach.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com, m-jak-milosc.pl

Komentarze

Gość 19 kwietnia 2012 23:12
asię bardzo lubię, a tamta to taka brzydka