Środa, 18 kwietnia 2012, 13:00

Drastyczna dieta Christiny!

prawda
fałsz
Drastyczna dieta Christiny!
foto: facebook.com
W show biznesie tak już jest! Liczy się nie tylko talent, ale i wygląd! Doskonale wie o tym znana wokalistka Christina Aguilera. Obdarzona cudownym talentem wokalnym artystka, od dłuższego czasu boryka się z nadwagą. Marzenia o szczupłej sylwetce sprzed lat, tak zawróciły celebrytce w głowie, że zaczęła stosować bardzo drastyczną kurację.

Tajemnicza dieta wokalistki, dopuszcza spożycie tylko jednego posiłku dziennie. Gotowane warzywa, to teraz główne i zarazem jedyne danie gwiazdy. Artystka, decydując się na kurację, musiała zrezygnować z licznych przyjemności, a zwłaszcza z picia alkoholu. To prawdziwe wyzwanie. Ale cóż się nie robi dla kariery.

Rezultaty stosowania drastycznej diety są już widoczne! Kilogramy lecą w dół, co bez wątpienia bardzo cieszy Aguilerę. Ale to nie jedyna metamorfoza w życiu Christiny - wokalistka postanowiła także zmienić nieco swój styl. Tym razem stawia na naturalność. Rola wymalowanej laleczki, zdecydowanie znudziła celebrytkę. To dobry początek nowego etapu życia, który Christina właśnie zaczyna.

Miejmy nadzieję, że da radę. Życzymy gwieździe wytrwałości. To przecież podstawa dobrego sukcesu!

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze