Czwartek, 1 marca 2012, 20:53

Goły Mozil na SEX TAŚMIE!

prawda
fałsz
Goły Mozil na SEX TAŚMIE!
foto: Jarosław Antoniak
Czesław Mozil to niewątpliwie ulubieniec wielu kobiet. Ma on na swoim koncie mnóstwo podbojów miłosnych - i wcale nie wstydzi się o tym mówić. Wręcz przeciwnie. Mozil znany jest z tego, iż otwarcie deklaruje swój wstręt do monogamii oraz opowiada o swych seksualnych przygodach! Odkąd został celebrytą, ma jeszcze więcej okazji do poznawania nowych pań, co oczywiście
przekłada się na jego kolejne opowieści i zwierzenia.

W ostatnim czasie Mozil postanowił po raz kolejny zaszokować. Tym razem sprzedał mediom historię o swoim własnym filmie porno POV (z ang. Point Od View co oznacza z perspektywy obserwatora). Ta zapewne bardzo ciekawa produkcja miała powstać przy udziale Mozila i jednej z jego wielu koleżanek. Mozil zapewnia, że zupełnie przypadkiem zgubił iPhone'a, na którym nagrany został filmik.

IPhone'a miał znaleźć taksówkarz i zwrócić go właścicielowi. Jak twierdzi Mozil, nie wiadomo czy super produkcja została zgrana, bo na razie nie wyciekła ona do sieci.

Fakt jest jednak jeden - zawartość iPhone'a ktoś przeglądał. Czesław jest dumny ze swojej sex-tape. Inspirował się on prawdopodobnie amerykańskimi gwiazdami, wśród których nagrywanie erotycznych taśm jest bardzo popularne. Czy jednak Polacy są gotowi na oglądanie gołego Mozila podczas miłosnych igraszek? Pozostawiamy to Waszej ocenie.

Komentarze

martina sooes 4 kwietnia 2014 19:39
to glupie
Gość 5 marca 2012 22:50
.................................................................................................fascynujące
entil 1 marca 2012 22:27
.....normalnie,nie wiem co mam powiedzieć!Zatkało mnie!Jak będę chcieć się zwymiotować to się w tę taśmę zaopatrzę!Bez jaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!