Wtorek, 5 czerwca 2012, 10:30

Magda Gessler łamie polskie prawo!

prawda
fałsz
Magda Gessler łamie polskie prawo!
foto: facebook.com
Magda Gessler, słynna restauratorka, po raz kolejny urządziła wielką rewolucję. Tym razem nie tylko w restauracji, ale w całych polskich mediach powstało ogromne zamieszanie. Wszystko za sprawą ostatniego odcinka programu „Kuchenne rewolucje”, w którym Gessler, przywróciła koszalińskiej restauracji "Fregata" PRL-owskie oblicze.

Zdaniem wielu osób zmiany, które wprowadziła restauratorka są sprzeczne z prawem. Chodzi tu o promowanie symboli totalitarnych, a w szczególności o symbol komunizmu, którym jest sierp i młot. To właśnie te przedmioty zawisły na ścianie, odmienionej przez Magdę Gessler restauracji. Przypomnijmy, ze promowanie symboli nazistowskich i komunistycznych jest zabronione

„Zgodnie z konstytucją promowanie symboli nazistowskich i komunistycznych jest nielegalne, a ich propagowanie grozi więzieniem”.

Czyżby producenci „Kuchennych rewolucji” się zapomnieli? Co grozi Magdzie Gessler? Sprawa wygląda dość poważnie. Jak sądzicie, czy restauratorka złamała polskie prawo i pójdzie do więzienia?

Zgodnie z Konstytucją za takie wykroczenie grożą dwa lata wiezienia.

Komentarze