Poniedziałek, 18 czerwca 2012, 14:30

Mucha już sprzedaje KOCYKI!

prawda
fałsz
Mucha już sprzedaje KOCYKI!
foto: mwmedia.pl
W zeszłą sobotę odbyła się uroczysta premiera, najnowszego hitu: dziecięcych kocyków, zaprojektowanych przez znaną aktorkę - Anię Muchę. Akcesoria dziecięce zaprojektowane dla firmy LaMillou, zrobiły prawdziwą furorę! Fani celebrytki, jak zawsze, nie zawiedli i stawili się w komplecie, by dopingować początkującej projektantce.

Impreza promocyjna odbyła się w Jankach pod Warszawą. Ania dumnie przecięła wstęgę i radośnie zachęcała klientów do zakupów. Mało tego, by wczuć się w rolę prawdziwej gospodyni, Mucha stanęła za ladą i obsługiwała klientów jak profesjonalna sprzedawczyni. Młoda mama nie ukrywała swojej radości, jak również ogromnego zdenerwowania

„Chciałam Wam podziękować za wczorajsze spotkania. Momentami było wzruszająco:) Byłam tak zestresowana, że z tych nerwów przypadkiem włączyłam sobie ogrzewanie w samochodzie i nie wiedziałam czy pocę się ze strachu czy mam już uderzenia zimna i gorąca ze starości;) Ręce mi się trzęsły... zrezygnowałam z eyelinera w makijażu, a po chwili puder zrezygnował ze mnie :) Żałuję tylko, że nie zdążyłam ze wszystkimi porozmawiać i spytać jak Wam się podobają nasze pomysły? Moim ulubionym jest kocyk żółty z szarym miśkiem”.

Promocję markowych kocyków można zaliczyć do udanych. Aktorka promieniała na wszystkie strony, udzielała wywiadów, rozmawiała i doradzała przybyłym mamom oraz pozowała do zdjęć.
Jak udało nam się ustalić, za kocyk projektu Ani, trzeba zapłacić ok. 150 złotych. Ciekawe, czy polskie mamy zdecydują się na tak drogi wydatek?

Po licznych wpisach na blogu aktorki, można stwierdzić, że kocyki się podobają, a młode mamy są zachwycone! Czyżby Ania, kobieta sukcesu, naprawdę miała talent do projektowania? Jaką karierę wybierze celebrytka, aktorstwo czy projektowanie?

A Wy, na co stawiacie...? Ania wybierze projektowanie akcesoriów dziecięcych czy grę w serialu „M jak miłość”?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze