Środa, 18 kwietnia 2012, 11:00

Nowa twarz polskiego show biznesu!

prawda
fałsz
Nowa twarz polskiego show biznesu!
foto: facebook.com
Kim jest tajemnicza brunetka? To Malwina Kusior, początkująca celebrytka polskiego show biznesu. Dziewczyna zadebiutowało na deskach Teatru Muzycznego Roma, pod okiem samego Romana Polańskiego. Największą popularność, przyniosła jej rola Królowej w spektaklu Wojciecha Kępczyńskiego pt. "Akademia Pana Kleksa". Płyta z musicalu pokryła się złotem, a to właśnie zasługa młodej dziewczyny, która wyśpiewała utwór "Meluzyna - historia podwodnej miłości".

Po teatralnym sukcesie, Malwina postanowiła spróbować swoich sił, w branży muzycznej. Na rezultaty nie musieliśmy długo czekać. Niebawem w sklepach pojawi się jej debiutancka płyta pod tytułem „Przeznaczenie”.

Album jest mieszanką popu, r&b i rocka. Kompozytorem muzyki jest Piotr Bogucki, a tekst napisała sama Malwina. Czyżby kariera muzyczna okazała się tytułowym przeznaczeniem artystki? Charyzmatyczna barwa głosu, zapewne zauroczy nie jedną osobę. Malwina ma doskonałe predyspozycje, zarówno wokalne, jak i wizualne. Mamy nadzieję, że odpowiednio wykorzysta swój talent.

A Wam jak podoba się początkująca wokalistka? Myślicie, że zrobi karierę?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


Komentarze

Gość 23 kwietnia 2012 11:43
nie zrobi kariery
Gość 19 kwietnia 2012 17:49
śliczne ma włosy!