Czwartek, 17 maja 2012, 09:00

Brodzik straci pracę?

prawda
fałsz
Brodzik straci pracę?
foto: mwmedia.pl
Dobra passa Joanny Brodzik powoli się kończy. Po spektakularnym powrocie polskiej aktorki na scenę, nie było żadnych wątpliwości, że świeżo upieczona wówczas mama, osiągnie wielki sukces. I tak było. Jeszcze kilka miesięcy temu, wszystkie stacje biły się o utalentowaną Joasię.

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Aktorka, która grała główną postać w kultowym serialu „Dom nad rozlewiskiem”, idzie w odstawkę! Jak donosi „Super Ekspres”, jej rola zostanie znacznie okrojona

„Ze scenariusza wynika, że Brodzik będzie miała około 4 dni zdjęciowych. Może dorzucą jej kilka dni, ale na tak intensywną pracę jak dotychczas Joanna nie ma co liczyć. Producenci stawiają na młode, nieograne jeszcze twarze. Chcą odświeżyć serial i zainteresować nim przede wszystkim młodego widza”.

Czyżby producenci chcieli się pozbyć celebrytki z serialu? Wszystko wskazuje na to, że Brodzik, która była nazywana królową polskich seriali, wkrótce zostanie bez pracy! To wielki cios dla aktorki, zwłaszcza finansowy. Dotychczasowy grafik Joasi obejmował 30 dni zdjęciowych, za które aktorka otrzymywała bagatela 7 tysięcy złotych za każdy. Obecnie, liczba dni została zredukowana do zaledwie 4! W życiu aktorki zapowiadają się ogromne zmiany!

Czyżby kariera Joasi skończyła się tak szybko, jak zaczęła?

Komentarze

Gość 18 maja 2012 08:42
O widzę, że ominął mnie nowy kult. Kultowy serial "Dom nad rozlewiskiem". Autorowi artykułu radzę sprawdzić w słowniku co to znaczy kultowy, bo się ośmieszacie.