Poniedziałek, 1 października 2012, 14:13

Lady Gaga GRUBĄ DZIWKĄ?!

prawda
fałsz
Lady Gaga GRUBĄ DZIWKĄ?!
foto: standrivel.com
Lady Gaga po raz kolejny postanowiła zabrać głos w sprawie swojej wagi. Krytykowana za kilkanaście kilogramów, które przytyła piosenkarka ostro odpowiedziała wszystkim "hejterom".

Kiedy media zaczęły krytykować Gagę z powodu nadwagi ona publicznie przyznała się do tego, że od 15 ROKU ŻYCIA CIERPI NA ANOREKSJĘ I BULIMIĘ. Teraz po raz kolejny odpowiada wszystkim, którym nie podoba się jej obecny wygląd.

Na koncercie w Zurychu piosenkarka jasno i dobitnie wyraziła swoje zdanie na temat własnej wagi. Gaga powiedziała, że przez 30 lat MOGĄ NAZYWAĆ JĄ GRUBĄ DZIWKĄ, ale akceptuje siebie taką, jaka jest, a uwagi "hejterów" ma gdzieś.

- Nie dam się zabić. Nie powstrzymają mnie przed mówieniem. Będę walczyć i robić muzykę przez najbliższe 30 lat i będę silna, bo wy sprawiliście, że jestem silna! Więc bawmy się i cieszmy! Jeszcze przez 30 lat będą nazywać mnie suką. Przez kolejnych 30 lat będą nazywać mnie grubą, poszukującą zainteresowania mediów dziwką. Przez kolejnych 30 lat będą kazali mi się zamknąć i nie mówić o równości gejów i lesbijek. Bawmy się i cieszmy na kolejne 30 lat zmian, które zapoczątkowaliśmy i które nigdy się nie skończą! - krzyczała ze sceny.

foto: littlemonsters.com


foto: bellenews.com

Komentarze

Gość 6 października 2012 14:26
Gaga słynie z ekstrawaganckiego image'u. Nic złego w tym, że przytyła, ale wypadałoby zastąpić czymś dotychczasowe ubrania. Otyła, nie otyła, szukająca zainteresowania mediów, lub nie (nie nam to oceniać) to jednak celebrytka, która, czy tego chce, czy nie jest dla wielu fanów przykładem.