Poniedziałek, 1 października 2012, 14:13

Lady Gaga GRUBĄ DZIWKĄ?!

prawda
fałsz
Lady Gaga GRUBĄ DZIWKĄ?!
foto: standrivel.com
Lady Gaga po raz kolejny postanowiła zabrać głos w sprawie swojej wagi. Krytykowana za kilkanaście kilogramów, które przytyła piosenkarka ostro odpowiedziała wszystkim "hejterom".

Kiedy media zaczęły krytykować Gagę z powodu nadwagi ona publicznie przyznała się do tego, że od 15 ROKU ŻYCIA CIERPI NA ANOREKSJĘ I BULIMIĘ. Teraz po raz kolejny odpowiada wszystkim, którym nie podoba się jej obecny wygląd.

Na koncercie w Zurychu piosenkarka jasno i dobitnie wyraziła swoje zdanie na temat własnej wagi. Gaga powiedziała, że przez 30 lat MOGĄ NAZYWAĆ JĄ GRUBĄ DZIWKĄ, ale akceptuje siebie taką, jaka jest, a uwagi "hejterów" ma gdzieś.

- Nie dam się zabić. Nie powstrzymają mnie przed mówieniem. Będę walczyć i robić muzykę przez najbliższe 30 lat i będę silna, bo wy sprawiliście, że jestem silna! Więc bawmy się i cieszmy! Jeszcze przez 30 lat będą nazywać mnie suką. Przez kolejnych 30 lat będą nazywać mnie grubą, poszukującą zainteresowania mediów dziwką. Przez kolejnych 30 lat będą kazali mi się zamknąć i nie mówić o równości gejów i lesbijek. Bawmy się i cieszmy na kolejne 30 lat zmian, które zapoczątkowaliśmy i które nigdy się nie skończą! - krzyczała ze sceny.

foto: littlemonsters.com


foto: bellenews.com

Komentarze