Wtorek, 12 czerwca 2012, 16:00

Kora została ARESZTOWANA!

prawda
fałsz
Kora została ARESZTOWANA!
foto: facebook.com
Olga Jackowska, czyli znana piosenkarka Kora, została zatrzymana przez policję za posiadanie narkotyków! Jak donosi warszawska policja, celebrytka miała przy sobie 3 gramy marihuany! Postawiono jej zarzuty posiadania narkotyków.

Jak na razie policja nie chce zdradzać szczegółów całego zdarzenia. Mariusz Mrozek z biura prasowego stołecznej policji zdradził tylko, że o narkotykach dowiedziano się od służby celnej, która zdemaskowała paczkę z suszem roślinnym, która miała trafić do piosenkarki. Dodał, że jest już zwolniona z aresztu, ale odpowie za posiadanie środków odurzających.

Menedżerka piosenkarki Katarzyna Litwin, nie chce się wypowiadać na ten temat. Widać, że jest tak samo zaskoczona jak wszyscy!

Przypomnijmy, że jakiś czas temu, Kora na łamach tygodnika Wprost, dumnie obwieszczała, że jest za legalizacją marihuany

„Nie piję alkoholu i, gdybym miała takie możliwości, a ich nie mam, bardzo chętnie zapaliłabym sobie marihuanę. Tysiąc razy bardziej wolę to niż jakieś środki chemiczne, farmaceutyczne, które po prostu robią kongo w mózgu. Powiedzmy sobie szczerze: jak państwo będzie miało możliwość, to będzie karało na wszelkie dostępne mu sposoby, bo łatwiej przecież złapać jakiegoś młodego człowieka z marihuaną niż prawdziwych przestępców”.

No cóż, te słowa na pewną nie pomogą celebrytce w zaistniałej sytuacji. Czy Kora trafi do wiezienia? Jak zakończy się narkotykowa afera? Będziemy uważnie śledzić dalszy przebieg wydarzeń.

Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych, w myśl ustawy antynarkotykowej, grozi do 3 lat więzienia. Zarazem, według ustawy, w wypadkach mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Gdyby udowodniono komuś posiadanie znacznej ilości narkotyków, groziłoby mu od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Komentarze

blinkaa 13 czerwca 2012 15:54
noi dobraa .
Gość 13 czerwca 2012 00:00
no i dobrze
Kasztan 12 czerwca 2012 22:11
Aha
Gość 12 czerwca 2012 21:41
No i niech ginie
JestemRobotem 12 czerwca 2012 18:01
Zal mi tych psów