Czwartek, 18 kwietnia 2013, 13:45

ROZENEK poprowadzi nowy program O ROZWODACH ?!

prawda
fałsz
ROZENEK poprowadzi nowy program                  O ROZWODACH ?!
Perfekcyjna Pani domu była mniej perfekcyjną żoną. Jak się jednak okazuje nawet takie prywatne niepowodzenie można zamienić w zawodowy sukces.

Rozwód Rozenków od jakiegoś czasu opanował kolorowe magazyny.
Małgorzata Rozenek opowiadała w mediach o swoim strachu i problemach związanych z odnalezieniem się w nowej sytuacji. W wywiadzie dla magazynu "Viva!" powiedziała:
"Jestem przerażona. To będzie dla mnie trudny dzień, może jeden z najtrudniejszych w życiu".

Okazało, że obawy były nieuzasadnione, gdyż para rozwiodła się w bardzo kulturalny sposób. Wszystko odbyło się za porozumieniem stron. Nie było nawet tego w czym jak wiemy, Perfekcyjna Pani Domu czuje się najlepiej - prania brudów.


W czasie tego medialnego szumu wokół "idealnej pary", w głowach producentów TVN kiełkował pomysł na nowy projekt. Już wiemy, że pracują nad formułą nowego programu
O ROZWODACH pod roboczą nazwą " ROZSTANIE BEZ BÓLU".

Prowadząca będzie doradzać jak się rozwieść szybko i bezboleśnie. Będzie wsparciem dla kobiet w tych trudnych dniach - przygotowania do rozwodu. Pomoże także od strony technicznej, doradzi gdzie się udać, czego niepodpisywać i jakiego wybrać adwokata.
Jeszcze nie wiadomo czy ROZENEK przyjmie propozycję poprowadzenia nowego show. Wiadomo, że producenci bardzo na nią liczą i tym razem nie będzie musiała przystępować do castingu, jak to było przed jej poprzednim programem.
Teraz, kiedy została bez wsparcia finansowego męża to z pewnością rozważy tą propozycję.

Poza tym może się okazać, że na temat ROZWODU ma dużo więcej do powiedzenia niż na temat SPRZĄTANIA. Tego pierwszego doświadczyła na sobie.

Komentarze