Czwartek, 18 kwietnia 2013, 13:23

To koniec kariery Gessler

prawda
fałsz
To koniec kariery Gessler
foto: www.mwmedia.pl
Kariera Magdy Gessler na ostrzu noża. Okazało się, że uczestnicy programu "Kuchenne rewolucje" byli MANIPULOWANI I OSZUKIWANI. Teraz przyszedł czas zapłaty. Będzie się tłumaczyć u Elżbiety Jaworowicz!

Znana dziennikarka odebrała już wystarczająco dużo listów i telefonów ze SKARGAMI NA GESSLER. Wystarczy jej materiału na program, w którym zamierza zapytać restauratorkę, dlaczego OSZUKIWAŁA bohaterów programu. Ludzie skarżą się na granie na emocjach, publikowaniu materiałów, które miały pozostać tajemnicą. Okazuje się, że restauratorka wraz z reżyserami Rewolucji, od początku do końca manipulowała ludźmi i wykorzystywała ich słabości do zdobycia większej oglądalności.

Bohaterowie programu mówią o PODEPTANEJ OPINII, pozbawieniu ich dobrego imienia przez Gessler. Restauratorka ustawiała spotkania i rozmowy bohaterów tak, aby zbudować jak największe napięcie i wywoływać kłótnie. Ludzi stracili nie tylko pieniądze. Po programie klienci wyparowali a przyjaciele przestali odbierać telefony.

Zbiorowy pozew przeciwko Gessler ma szansę powodzenia. Już nawet widzowie MAJĄ DOŚĆ bezczelnego zachowania celebrytki i popierają ZŁOŻENIE OSKARŻENIA.

Komentarze