Wtorek, 8 stycznia 2013, 13:49

Nie chce ZMIENIAĆ NAZWISKA, bo STRACI popularność?

prawda
fałsz
Nie chce ZMIENIAĆ NAZWISKA, bo STRACI popularność?
foto: mwmedia.pl
Małgorzata Rozenek nie ma łatwego życia. Najpierw musiała namówić męża na rozwód, żeby móc rozwijać swoją karierę w programie "perfekcyjna Pani Domu". Teraz z kolei, kiedy pozew jest już w sądzie celebrytkę męczy to, jakie nazwisko zostawić sobie po rozwodzie.

Idealna gospodyni stoi przed prawdziwym dylematem. Małgorzata Rozenek zastanawia się, czy zostać przy nazwisku męża, czy wrócić do swojego panieńskiego nazwiska. Tuż po ślubie z Jackiem Rozenek, znane nazwisko z pewnością otwierało jej wiele zamkniętych dla zwykłych śmiertelników drzwi. Co więcej używa go w pracy zawodowej, więc powrót do panieńskiego nazwiska Kostrzewska mógłby sprawić, że Małgosia straci na popularności.

Podobno Rozenek wolałaby wrócić do panieńskiego nazwiska, jednak boi się, że TVN nie wyrazi na to zgody. Trudno byłoby przyzwyczaić widzów do Małgorzaty Kostrzewskiej w programie "Perfekcyjna Pani Domu".

- Ona boi się, że powrót do nazwiska panieńskiego mógłby być krokiem w tył. Praca nad tym, by perfekcyjna pani domu zaczęła być kojarzona z nazwiskiem Kostrzewska, zajęłaby sporo czasu - mówi znajomy celebrytki.

Pozostawienie rozpoznawalnego nazwiska męża z pewnością jeszcze pomoże jej w karierze. A nawet jeśli Małgosia zdecydowałaby się na jego zmianę, musiałaby liczyć się w tej kwestii ze zdaniem szefostwa TVN, które z pewnością próbowałoby ją od tego odwieść.

Komentarze