Piątek, 19 kwietnia 2013, 12:57

"DARŁAM ŁACHA ze wszystkich co piszą książki" - KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA

prawda
fałsz
"DARŁAM ŁACHA ze wszystkich co piszą książki" - KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA
foto: www.facebook.com
Karolina Korwin Piotrowska wielokrotnie krytykowała celebrytów zabierających się za pisanie książek, szczególnie autobiografii. Teraz sama wzięła się za napisanie czegoś więcej niż felieton.

Jej pierwsza książka "Bomba. Alfabet polskiego szołbiznesu" ma wywołać burzę w polskim szołbiznesie. Czy jej się to uda?

Wielu może się nie spodobać cięty język Piotrowskiej na ich temat, ciekawe czy przysporzy sobie jeszcze więcej wrogów ze środowiska w którym sama się obraca. Przeczytajcie kilka cytatów z tej książki, opatrzonych charakterystyczną dla niej złośliwością:

"Bardzo przystojne i seksowne aktorskie drewno."

"Żywy przykład na to, że kiedy człowiek usiądzie za kierownicą własnego ferrari, coś mu się w synapsach przestawia gruntownie.'

"Zadziwiające, jak bardzo popularna może być aktorka, która ani talentem, ani dykcją nie powala."

Jednak "Bomba" to także dużo pozytywnych opinii na temat ludzi do których ma szacunek. Wystarczy przytoczyć takie fragmenty:

"Kiedy patrzę na nią, jak udziela wywiadów, mam ochotę zawołać: „Gdzieś ty się, dziewczyno, taka szczera i cudna uchowała?”.

"Doskonały aktor komediowy, jeden z najlepszych w Polsce, fatalnie wykorzystany i bardzo źle obsadzany. Gdyby żył w USA, byłby ozdobą „Saturday Night Live”. Tam potrzebują kogoś, kto może obśmiać wszystko i zrobi to z klasą"

"Robiłam z nim może ze dwa wywiady. Ze strachu tylko dwa. Mam do niego taki szacunek, że po prostu się boję przy kimś takim jak on wyjść na kretynkę"

Sama Korwin Piotrowska w rozmowie dla TVN powiedziała, że książka jest uwiecznieniem jej 20 lat pracy w wolnych mediach. Dokładnie wiedziała jak ma wyglądać jej ostateczna wersja, nie kłóciła się o to z wydawcą i dzięki temu stworzyła to co chciała. Oficjalna premiera książki już 8 maja.

Komentarze