Niedziela, 23 grudnia 2012, 12:00

Pozew Rozenek jest już napisany!

prawda
fałsz
Pozew Rozenek jest już napisany!
foto: mwmedia.pl
Rozwód Małgorzaty i Jacka Rozenek jest już praktycznie faktem. Małżonkowie mają już przygotowany pozew rozwodowy, który w najbliższym czasie zostanie złożony w sądzie. Podobno celebrytka sama go doglądała podczas sporządzania.

Perfekcyjna Pani Domu postanowiła kontrolować, czy dokument został sporządzony po jej myśli. Ostatnio pisała pracę doktorską na temat podziału majątku i postanowiła tę wiedzę wykorzystać przy swoim rozwodzie. Może już wtedy przeczuwała, że jej małżeństwo się rozpadnie i w jakiś sposób chciała się przygotować do rozwodu?

Wspólny majątek Rozenków jest szacowany na 4 miliony złotych. Małgorzata, oprócz 2 milionów może żądać połowy zarobionych przez męża pieniędzy. Dlaczego? Ponieważ przez większą część trwania ich małżeństwa Jacek zarabiał więcej niż ona, teraz Małgosia może się więc domagać pewnego rodzaju wyrównania, motywując swoje roszczenia tym, że przez ten czas wykonywała nieodpłatną pracę na rzecz domu i rodziny.

Podobno para chce załatwić wszystko polubownie.

- Pozew jest już napisany, a Jacek weźmie na siebie wszelkie formalności i koszta. Chcą to załatwić szybko, na pierwszej rozprawie, dlatego będzie bez orzekania o winie i za porozumieniem stron - zdradza znajomy pary.

Komentarze

Mordoc 27 grudnia 2012 11:18
Standardowo, babka nie dość że chce zabrać połowę to jeszcze gościa okraść z dodatkowych pieniędzy ahhhhh jakież to kobiece- mniej zarabiała to teraz chce sobie łatwo zbić majątek cudzym kosztem