Piątek, 28 września 2012, 12:16

KORA U PSYCHIATRY!

prawda
fałsz
KORA U PSYCHIATRY!
foto: mwmedia.pl
Kora będzie musiała przejść badania psychiatryczne! Wszystko z powodu postępowania jakie jest przeciwko niej prowadzone. Sąd zdecydował, że piosenkarka ma poddać się badaniom, które pozwolą wykazać czy jest uzależniona od narkotyków i czy jest poczytalna.

Kora jest oskarżona o posiadanie 3 gramów marihuany, które policja znalazła w jej domu. Wcześniej funkcjonariusze przechwycili paczkę zawierającą 60 gram marihuany, która została zaadresowana do psa Kory - Ramony.

Postępowanie wciąż trwa i szybko się pewnie nie zakończy. Sąd nakazał, aby oskarżona stawiła się na badania psychiatryczne. Mają być one kluczowe, jeśli chodzi o ustalenie, czy piosenkarka jest uzależniona od narkotyków.

Z decyzją sądu nie zgadza się prokurator, który twierdzi, że nie było podstaw do skierowania na takie badania. Rzecznik prokuratury tłumaczył, że "z akt sprawy wcale nie wynika, aby oskarżona była uzależniona, czy też sama zażywała narkotyki, więc nie było podstaw do skierowania jej na badania psychiatryczne."

Jeśli wymiar sprawiedliwości nie może dojść do porozumienia w sprawie oskarżenia, to wszystko wskazuje na to, że całe postępowanie będzie się jeszcze trochę ciągnąć.

Komentarze

Zordon 2 października 2012 14:57
Hehe, babka sobie zajarała i mega aferę robią...