Piątek, 23 listopada 2012, 13:52

Próbowałam LSD i haszu!

prawda
fałsz
Próbowałam LSD i haszu!
foto: mwmedia.pl
W najnowszej Vivie ukazał się właśnie wywiad z Korą, która przekonuje, ze MARIHUANA JEST NAJMNIEJ SZKODLIWA ze wszystkich innych używek. Piosenkarka przyznaje również, że w młodości mocno eksperymentowała z innymi narkotykami - brała LSD i haszysz.

Kora, której postawiono zarzuty posiadania 2,83 gramów ziela konopi indyjskich, do tej pory unikała wypowiedzi, które mogłyby ją w jakiś sposób pogrążyć. Teraz jednak piosenkarka już nie boi się mówić o swoich nałogach. Otwarcie przyznaje, że próbowała różnych narkotyków i z chęcią zapaliłaby marihuanę.

W wywiadzie dla Vivy Kora przyznała, że jest za legalizacją. Jackowska powiedziała, że jest dorosła, ma prawo wyboru i chciałaby decydować o tym, czy zechce palić marihuanę.

Paliło całe moje pokolenie. Ludzie, którzy dziś są politykami, premierami, prezydentami, artystami światowej sławy, nawet prawnikami. Teraz też miałabym ochotę sobie zapalić i nie być za to ścigana. Jestem dorosła i powinnam mieć możliwość wyboru używek. Nie piję alkoholu - mój organizm go nie toleruje. Gdybym jednak piła alkohol, nikt nie miałby nic przeciwko temu, bo w Polsce można zapijać się, niszczyć rodzinę, swój organizm i to nie jest zabronione. Marihuana jest najmniej szkodliwa ze wszystkich używek. Może mieć właściwości terapeutyczne. Dzięki niej można bardziej skupić się, oderwać od uporczywych myśli. Działa leczniczo - obniża ciśnienie i oczyszcza z tego, co nas oblepia - przekonuje Kora.

- Byłaś kiedyś uzależniona?

- Nie. Nigdy w życiu, chociaż próbowałam i LSD, i haszu.

- Ale brałaś fenmetrazynę. W slangu - fermę, na bazie amfetaminy?

- Brałam, kupowało się ją w aptece jako lek na odchudzanie, bez recepty. Brali to masowo studenci i uczniowie przed egzaminami. Byłam wtedy bardzo młoda, a takie eksperymenty są wpisywane w młody wiek. To trwało ze dwa miesiące. Potrafiłam po niej nie spać nawet dwa tygodnie. Chudłam, ważyłam 48 kilogramów. Czułam się lekko. Ale uzmysłowiłam sobie, że snuję projekty, których nie realizuję. I rzuciłam te świństwa.

Ciekawe których polityków, prezydentów i prawników miała na myśli...?

Komentarze

Gość 28 listopada 2012 14:09
Oczywiście że ma racje. MARIJUANA jest praktyczne nieszkodliwa ! 2 gramy cóż to jest w 20 min można to zjarać Hail KORA
Gość 25 listopada 2012 20:44
nie ty jedna