Środa, 13 czerwca 2012, 09:00

Weronika Grycan podbije USA?

prawda
fałsz
Weronika Grycan podbije USA?
foto: facebook.com
Najstarsza z sióstr Grycan, małymi krokami ,pnie się po szczeblach show biznesu i spełnia swoje najskrytsze marzenia o tańcu. Jeszcze niedawno nikt nie słyszał o Marcie Grycan i jej córkach, a dziś wszystkie z nich są sławne i coraz częściej pojawiają się na salonach. Jak to się stało? Odpowiedź jest prosta -PIENIĄDZE, które w show biznesie czynią cuda. Do tego znane nazwisko i sukces murowany! Przynajmniej tak było w przypadku Grycanek.

Weronika, która ostatnio pracowała nad choreografią zespołu „Ich Troje” na festiwalu Top Trendy, nabrała pewności siebie i postanowiła spróbować swoich sił za granicą. Młoda celebrytka marzy o wyjeździe do Nowego Jorku i studiach tanecznych w jednej z najsłynniejszych uczelni - The Julliard School. Niestety, jej rodzice nie są zachwyceni, że córeczka będzie tak daleko sama. Weronika w wywiadzie dla dwutygodnika „Party”, wyznała, że zawsze może liczyć na swoją wspaniałą rodzinę

„Woleliby pewnie mieć mnie pod okiem, ale i tak wiem, że zawsze mogę liczyć na ich wsparcie zarówno psychiczne, jak i finansowe. Mam wspaniałą rodzinę i pewność, że w każdej sytuacji bliscy mi pomogą. Już nawet widzę moją kochaną mamusię, która jedzie do Stanów razem ze mną, żeby się upewnić, że będzie mi tam dobrze i będę bezpieczna. Jeszcze nie wyjechałam, a już tęsknię”.

Czy marzenia Weroniki się spełnią? Jak poradzi sobie młoda celebrytka w wielkim mieście? Czy pieniądze i znane nazwisko wystarczą na zrobienie kariery w USA?

Jak sądzicie, czy Grycanka poradzi sobie z tak ogromnym wyzwaniem, jakim są studia w prestiżowej uczelni?

foto: facebook.com

Komentarze

Gość 13 czerwca 2012 18:33
masakra!