Sobota, 2 czerwca 2012, 10:00

Cała prawda o odejściu Włodarczyk z „Pierwszej miłości”!

prawda
fałsz
Cała prawda o odejściu Włodarczyk z „Pierwszej miłości”!
foto: facebook.com
Agnieszka Włodarczyk postanowiła wyjaśnić bzdurne komentarze, dotyczące jej odejścia z serialu „Pierwsza miłość”, które od jakiegoś czasu pojawiają się w kolorowych brukowcach. Aktorka jest już wykończona spekulacjami, które krążą wokół jej osoby, dlatego też na swoim facebookowym profilu zamieściła obszerny wpis

„Kochani! Wiecie już zapewne, iż postanowiłam zakończyć współpracę z serialem „Pierwsza Miłość”. Wciąż trwają spekulacje na temat powodów mojego odejścia. Zresztą bardzo dalekie od prawdy i krzywdzące, jak cała sztucznie rozdmuchana afera wokół mojej osoby… Kto na tym skorzystał najbardziej? Zastanawialiście się komu na tym zależało i kto na tym najwięcej zyskał??? Ja mogę się tylko domyślać. I jestem już tym zmęczona. Za serial natomiast trzymam kciuki i życzę co najmniej tak wysokiej oglądalności, jaka była ostatnio, a scenarzystom takiej fantazji, jakiej nie zabrakło portalom plotkarskim wypisującym bzdury na mój temat.
Z całego serca pragnę podziękować Fanom serialu za wszelkie oznaki sympatii, którymi darzyli graną przeze mnie postać, a także mnie samą. Zapewniam, że spotkamy się przy okazji innych projektów artystycznych. :) Buziaki! :)”

Czyżby Agnieszka miała na myśli Anetę Zając, byłą partnerkę swojego ukochanego? A może kogoś zupełnie innego?

Jak sądzicie, kto najbardziej skorzystał na odejściu Włodarczyk z serialu?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 29 sierpnia 2012 19:46
'a kysz a kysz you bysz'....
Gość 28 sierpnia 2012 19:36
Włodarczyk i Krawczyk są siebie warci , wielkie gwiazdy ale w szalecie !!!!!!!!!!!!