Poniedziałek, 17 września 2012, 15:04

WYBACZYŁ JEJ ZDRADĘ! Nie mogą bez siebie żyć!

prawda
fałsz
WYBACZYŁ JEJ ZDRADĘ! Nie mogą bez siebie żyć!
foto: facebook.com
Całkiem niedawno media amerykańskie informowały o tym, że Robert Pattinson postanowił wybaczyć Kristen Stewart zdradę i para wróciła do siebie. Producenci drugiej części "Przed świtem" nie mogli marzyć o lepszej promocji filmu.

Podobno para nie chce oficjalnie potwierdzić informacji, że się zeszła. Rzekomo miałoby to zaszkodzić karierze Roberta. Jednak doniesienia o tym, że aktor wybaczył Kristen niezwykle szybko obiegły cały świat. Rzecznikom aktorów podobno zależy, aby ogłosili, że znów są razem jeszcze przed promocją filmu.

Wybaczenie Kristen nie przysporzyło chyba Robertowi zbyt wielu kłopotów. Wystarczyła długa rozmowa i zapewnienia aktorki, "że to był największy błąd jej życia i nigdy go nie powtórzy."

- Pogodzili się. Nie potrafią ze sobą nie rozmawiać. Robert wie, że Kristen popełniła błąd. Jest młoda i ma do tego prawo. Po długich rozmowach wyjaśnili sobie wszystko. Robert widzi, że jest jej naprawdę przykro. Wybaczył jej. Naprawdę się kochają - mówi informator amerykańskim mediom.

Podobno w pogodzeniu pary duży udział miał ojciec Kristen, który długo nakłaniał Roba, by ten spotkał się z jego córką i porozmawiał.

Komentarze

Gość 19 września 2012 07:20
"Jest młoda i ma do tego prawo" - podoba mi się ten tekst. To, do którego roku życia można zdradzać? Pewnie jestem już za stara...
Meeexd 18 września 2012 13:11
Hmm..??? a może jakiś dowód? -____-"