Piątek, 19 października 2012, 14:18

ZDRADZAŁA GO JAK OSTATNIA SUKA i zrobi to znowu!

prawda
fałsz
ZDRADZAŁA GO JAK OSTATNIA SUKA i zrobi to znowu!
foto: usmagazine.com
Odkąd na jaw wyszedł romans Kristen Stewart z Rupertem Sandersem i fakt, że zdradziła swojego chłopaka Roberta Pattinsona, aktorka stała się w USA jedną z najbardziej znienawidzonych celebrytek.

Jej fani odwrócili się od niej krytykując i nazywając "zdzirą". Ostatnie doniesienia mówiące o tym, że Kristen od 3 lat ZDRADZAŁA ROBERTA Z KOLEGAMI Z PLANU nie przysporzyły jej popularności.

Jeden z najbogatszych ludzi w Stanach Donald Trump publicznie potępił Kristen i nazwał ją "SUKĄ". Stwierdził, że Robert źle zrobił wybaczając Kristen, ponieważ z PEWNOŚCIĄ ZNÓW GO ZDRADZI.

"Robert Pattinson nie powinien wybaczyć Kristen. Zdradzała go jak ostatnia suka i zrobi to znowu, zobaczycie. On naprawdę zasługuję na kogoś lepszego" - napisał Trump na Twitterze.

Wpis milionera spotkał się z głośnym odzewem, zarówno tych, którzy bronili Kristen, jak i tych, którzy ją potępiali. W odpowiedzi na krytykujące jego wypowiedź komentarze Trump napisał:

"Widzę, że wiele osób odnosi się do mojego komentarza o pojednaniu Kristen i Roberta. Mówię wam, ona znów go zdradzi. Daję 100% pewności. Pomyliłem się kiedyś?"


foto: usmagazine.com


foto: usmagazine.com


foto: kristenstyle.com

Komentarze

Gość 20 października 2012 10:20
do czego zmierzasz?? że specjalnie się tak ustawili a ona jest niewinną sierotką?
przepraszam, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć...
Gość 19 października 2012 15:27
Ja się z tym zgadzam. To nie było ostatni i pewnie nie pierwszy raz. Rob marnuje przy niej czas.