Piątek, 7 września 2012, 18:00

Robert uwielbia LIZAĆ MOJE PACHY

prawda
fałsz
Robert uwielbia LIZAĆ MOJE PACHY
foto: facebook.com
Kristen Stewart nie przestaje wysyłać Robertowi Pattinsonowi błagalnych smsów. Aktorka wciąż wierzy, że jej ukochany wróci do niej po tym, jak zdradziła go z Rupertem Sandersem. Aby zmusić Roba do rozmowy postanowiła opowiedzieć o intymnych sekretach ich związku.

Niedawno Kristen Stewart w wywiadzie z dziennikarką Vogue'a przyznała, że jest zagubiona i obawia się premiery ostatniej części sagi ZMIERZCH: PRZED ŚWITEM 2. Jakiś czas później Panie spotykały się ponownie. Tym razem na gruncie prywatnym.

Kristen wyznała wtedy dziennikarce, że bardzo kocha Roberta i jest gotowa urodzić mu dziecko. Zdradziła również pikantne sekrety ich związku. Aktorka wyznała, że oboje kochają swój zapach i że Pattinson uwielbiał LIZAĆ JEJ SKÓRĘ POD PACHAMI!

Biedna Kristen nie spodziewała się nawet, że jej zwierzenia będą opublikowane. Ciekawe, czy Robert Pattinson będzie zachwycony tymi "wyznaniami". A może w ten sposób Kristen próbuje zwrócić na siebie jego uwagę? Może chce, by aktor poczuł się urażony i w końcu się do niej odezwał - choćby po to, by się z nią POKŁÓCIĆ!

Komentarze

Gość 12 września 2012 21:10
dziewczyna w jej wieku powinna wiedzieć komu można mówić takie rzeczy. to jest po prostu poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Gość 8 września 2012 20:35
Idiotka i tyle