Piątek, 10 sierpnia 2012, 18:00

WSTYD nie pozwala jej wyjść z domu!!

prawda
fałsz
WSTYD nie pozwala jej wyjść z domu!!
foto: facebook.com/Kristen-Stewart
Afera związana z romansem Kristen Stewart i reżysera Ruperta Sandersa wciąż nie gaśnie, a wręcz nabiera rozpędu dzięki coraz to nowym doniesieniom dotyczącym jej i jej partnera - Roberta Pattinsona.

Odtwórczyni głównej roli w filmie "Zmierzch" była związana z Pattinsosnem przez 3 lata do momentu, gdy nie wyszedł na jaw jej romans z reżyserem "Królewny Śnieżki i Łowcy". Aktorka musiała wynieść się z willi wspólnie wynajmowanej z Robertem. To jednak nie koniec. Sam Pattinson oświadczył, że nie chce mieć z nią nic wspólnego.

Podobno Kristen jest załamana. Bardzo żałuje swojego wyskoku i wstydzi się nie tylko przed samym Robertem, ale i przed całym światem. Tak bardzo, że nie pojawi się na premierze swojego nowego filmu - "On The Road".

- Zbyt bardzo się wstydzi, żeby pokazywać się teraz publicznie. Obecnie jest naprawdę przerażona - mówi osoba z jej otoczenia w rozmowie z magazynem Radar.

Ciekawe, czy jej poczucie wstydu utrzyma się tak długo, że nie pojawi się również na premierze najnowszej części Sagi Zmierzch?

Komentarze

Gość 14 listopada 2012 23:27
masakra ciekawe co jeszcze w swiecie gwiazd biber zdradzil selene ta znowu tego masakra i po co te gwiazdy:(
Ktoś 8 września 2012 20:35
pffff -,- i dobrze