Wtorek, 18 września 2012, 13:26

Jest GRUBA, ale będzie jej ŁATWIEJ RODZIĆ DZIECI!

prawda
fałsz
Jest GRUBA, ale będzie jej ŁATWIEJ RODZIĆ DZIECI!
foto: mwmedia.pl
Ewa Farna nie przejmuje się komentarzami dotyczącymi swojej wagi. Trzeba przyznać, że piosenkarka przytyła parę kilo, ale jej to nie przeszkadza. Farna utrzymuje, że dzięki nadwadze i szerokim biodrom łatwiej jej będzie RODZIĆ DZIECI.

Ewka dużo pracuje, koncertuje, ostatnio dostała się na prawo w Warszawie. Według niej, to normalne, że nastolatki raz ważą więcej, raz mniej. Dlatego też nie uważa tych dodatkowych kilogramów za coś nadzwyczajnego.

- Przecież ja wiem, że przytyłam, chociaż nie uważam, żebym była gruba. Mam, zawsze miałam, kobiece kształty z których zresztą jestem dumna. Raz mam trzy kilo więcej, raz mniej, to normalne, kiedy się dorasta - czytamy w wywiadzie w Gali.

Piosenkarka tłumaczy swoją nadwagę intensywnymi przygotowaniami do matury, egzaminem na studia i stresem.

- (...) prawda jest taka, że przez pół roku zakuwałam jak głupia, kosztowało mnie to wiele nieprzespanych godzin i kilka kilogramów w biodrach. Akurat ja mam tak, że kiedy jestem zestresowana, to dużo jem, a ostatnio miałam i mam dużo na głowie. Można powiedzieć, że teraz jestem bardzo zestresowana - dodaje.

Ciekawe, czy wypadek spowodowany po pijaku również ją zestresował tak, że jedyną ucieczką było jedzenie? W końcu to chyba największy stresogenny czynnik w jej życiu.

Komentarze

Zordon 22 września 2012 19:35
Gruba to jest Grycanka.