Wtorek, 6 listopada 2012, 12:59

Adoptują dziecko, żeby RATOWAĆ ZWIĄZEK!

prawda
fałsz
Adoptują dziecko, żeby RATOWAĆ ZWIĄZEK!
foto: coventrytelegraph.net
Kristen Stewart i Robert Pattinson postanowili ratować swój związek w najgorszy z możliwych sposobów. Para chce ADOPTOWAĆ DZIECKO!

O posiadaniu potomka Kristen i Rob myśleli już podobno przed całą aferą ze zdradą aktorki. Ona jednak twierdziła, że nie chce przerywać swojej kariery na czas ciąży, dlatego oboje rozmawiali o adopcji.

Teraz, kiedy Kristen zrobi niemal wszystko, by Rob znów jej zaufał temat dziecka powrócił. Rob jest zdeterminowany, bardzo chce mieć rodzinę. Postawił Kristen ultimatum, że chce z nim być, ma przyjąć jego oświadczyny i wezmą ślub. Teraz okazuje się to nie wystarcza. Robert chce, aby udowodniła swoją miłość do niego decydując się na zostanie matką przybranego dziecka.

Z kolei Kristen jest w tej sytuacji postawiona pod ścianą. Zgodzi się na wszystko, byle by tylko zostać z Robem. Jak przyznała sama nie dałby rady stawić czoła światu po tym, co zrobiła. Wsparcie i przebaczenie, które uzyskała od Pattinsona dodaje jej sił.

W całej tej sytuacji najbardziej żal malutkiego dziecka. Rodzicielstwo to poważna decyzja, niezwykle odpowiedzialna. Nie można wykorzystywać dziecka, aby ratować coś, co i tak ma niewielkie szanse na przetrwanie.

Komentarze